Fotowoltaika dla domu Toruń

DLA DOMU

Instalacje fotowoltaiczne dla domu

Coraz większą popularnością cieszy się fotowoltaika dla domu w mieście Toruń. Jednak nie każdy wie, że efektywne korzystanie z energii słonecznej wymaga starannego doboru typu instalacji oraz jej wydajności. Niewłaściwie dopasowana liczba paneli czy falownik sprawią, że domowa elektrownia słoneczna nie będzie w pełni wykorzystana albo wyprodukuje za mało prądu, który trzeba będzie dokupić od krajowych dystrybutorów. Koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego jest uzależniony od jej elementów, dlatego montaż nadprogramowych paneli solarnych oznacza zbędny wydatek. Krajowy Projekt Energetyczny wykonuje projekt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego, który uwzględnia potrzeby energetyczne gospodarstwa. W końcowym rezultacie możliwe jest precyzyjne dopasowanie wszystkich elementów inwestycji, a także ustalenie kosztów jej montażu na optymalnym poziomie, który nie będzie generował nadprogramowych wydatków.

DLA DOMU

Fotowoltaika dla domu jednorodzinnego – zróżnicowana oferta

W naszej ofercie znalazły się instalacje fotowoltaiczne dla domu posiadające zróżnicowaną moc, które przeznaczone są zarówno dla małych, jak i dużych gospodarstw z Torunia i innych miast, wykorzystujących różne zapotrzebowanie energetyczne. Domowa elektrownia słoneczna oraz jej moc mają wpływ na zróżnicowanie potrzebnych ilości modułów fotowoltaicznych i mocy falownika. Mamy do zaprezentowania zarówno tradycyjne, jak i bardziej zaawansowane modele Solar Edge. Każdy z nich charakteryzuje się zwiększoną wydajnością (dochodzącą do około 25%), nawet gdy część paneli solarnych znajduje się w miejscach okresowo zacienianych.

ZAOSZCZĘDŹ SWOJE PIENIĄDZE

Ceny prądu w Toruniu w kolejnych latach będą nieustannie wzrastać. Z tego względu fotowoltaika dla domu uchodzi za idealną inwestycję, która, spłaci się już w przeciągu kilku lat, a w przyszłości w dłuższej perspektywie przyniesie niebagatelne oszczędności. Montaż fotowoltaiki na domu mieszkalnym może nie tylko zaspokoić potrzeby na energię elektryczną, ale przyczynić się także do zarobku na niej. Jako prosument nie tylko korzystasz bowiem z wyprodukowanej energii, ale jej nadwyżkę możesz sprzedać sieci elektroenergetycznej w Toruniu za ustaloną kwotę.

NIŻSZE RACHUNKI

RACHUNKI ZA PRĄD NIŻSZE O 90%

Dzięki odpowiednio dobranej mocy instalacji fotowoltaicznej Państwa rachunki za prąd będą niższe nawet o 90%.

OBNIŻ PODATEK

ODLICZ 18% CENY INSTALACJI OD PODSTAWY PODATKU

Od 1 stycznia 2019 roku istnieje możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej m.in. na instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne oraz pompy ciepła w Toruniu wraz z osprzętem, a także ich montażem.

INSTALACJA

JAKĄ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ WYBRAĆ DLA DOMU JEDNORODZINNEGO?

Dobry projekt pozwala też określić, jaka instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego w Toruniu sprawdzi się najlepiej w przypadku konkretnego gospodarstwa. Instalacja powinna być dobrana tak, by w pełni zaspokoić potrzeby energetyczne. To zmienia się w przepisach od 1 kwietnia, dlatego wykreślamy Panele fotowoltaiczne do domu należy zamontować na dachu bądź gruncie pod odpowiednim nachyleniem — jeśli to możliwe w całości po południowej stronie. W przypadku częściowego zacienienia połaci dachu należy zastosować rozwiązanie firmy SolarEdge – specjalne mikrofalowniki montowane pod panelami pozwalają uzyskać do 25% wydajniejszą produkcję. Wszystkie te i inne wątpliwości rozwiejemy podczas BEZPŁATNEGO AUDYTU. Zapraszamy do kontaktu klientów z Torunia i innych miast!

Fotowoltaika w Toruniu przynosi wymierne oszczędności nie tylko dla osób prywatnych. Przez biznesmenów ceniona jest również fotowoltaika dla firm w Toruniu. Pozwala im nie tylko pokryć zapotrzebowanie ich przedsiębiorstw na prąd, ale także ocieplić swój wizerunek poprzez przejście na odnawialne źródła energii. Dużą popularnością cieszy się również fotowoltaika dla rolnika w Toruniu.

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość