Instalacje fotowoltaiczne dla domu
Białystok

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU BIAŁYSTOK

Wielu klientów przekonało się już o korzyściach, które przynosi fotowoltaika dla domu w mieście Białystok. Nie tylko pozwala zadbać o środowisko naturalne, ale także wprowadzić znaczne oszczędności do budżetu domowego. Ogniwa fotowoltaiczne pobierają energię dzięki promieniom słonecznym, a więc bazują na niewyczerpywanym źródle energii. Co ważne, panele słoneczne pracują także zimą i w pochmurne dni. Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać urządzenia, które najbardziej odpowiadają Państwa potrzebom. Zapraszamy do kontaktu!

Krajowy Projekt Energetyczny

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU W BIAŁYMSTOKU — DLACZEGO WARTO?

Instalacje fotowoltaiczne dla domu w Białymstoku zyskują z roku na rok coraz większe zaufanie klientów. Niektórzy konsumenci mają jednak wątpliwości, czy ta inwestycja jest na pewno opłacalna. Koszt urządzeń rzeczywiście nie jest niski, jednak fotowoltaika dla domu zwraca się już po mniej więcej sześciu latach. W dodatku mogą Państwo otrzymać dofinansowanie fotowoltaiki, dzięki czemu inwestycja będzie jeszcze bardziej opłacalna.

Bardzo popularna staje się także synergia paneli solarnych i pompy ciepła. Połączenie tych dwóch urządzeń pozwala na darmowe ogrzewanie lub chłodzenie domu dzięki energii elektrycznej, która jest pobierana przez ogniwa fotowoltaiczne wprost ze słońca. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo zupełnie zrezygnować z nieopłacalnego i nieekologicznego pieca węglowego.

MONTAŻ PANELI FOTOWOLTAICZNYCH Z KRAJOWYM PROJEKTEM ENERGETYCZNYM

Nasza firma zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznej dla domu w Białymstoku i innych miastach. Nasi specjaliści przed wykonaniem wyceny dokonują dokładnego audytu, podczas którego ustalają, jaki rodzaj i liczba paneli jest najbardziej opłacalna. Panele fotowoltaiczne montujemy zazwyczaj na dachach, ponieważ tam zazwyczaj dociera do nich najwięcej promieni słonecznych. Bierzemy jednak pod uwagę wymiary i zacienienie dachu, a także upodobania klienta.

Fotowoltaika z Torunia to inwestycja na długie lata, więc do naszych obowiązków podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia od zaufanych producentów, takich jak:

 • Fronius,
 • Jinko,
 • Sofar Solar,
 • SMA,
 • Longi Solar,
 • EXE Solar,
 • RECS,
 • UNPOWER,
 • SunLink,
 • Trina,
 • JA Solar,
 • SHARP.

Dzięki temu panele fotowoltaiczne dla domu w Białymstoku będą działały przez długi czas. Jesteśmy tak pewni ich wysokiej jakości, że dajemy na nie aż trzydzieści lat gwarancji.

W ofercie Krajowego Projektu Energetycznego znajduje się także fotowoltaika dla firm z Torunia, a także fotowoltaika dla rolnika z Torunia. Zapraszamy do kontaktu!

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość