Fotowoltaika dla Domu – Łódź

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU ŁÓDŹ

W obliczu stale rosnących cen prądu fotowoltaika dla domu w mieście Łódź jest najlepszą metodą wprowadzenia oszczędności do domowego budżetu. Panele solarne umożliwiają pobieranie energii za darmo wprost z promieni słonecznych, dzięki czemu można całkowicie zrezygnować z prądu z elektrowni. Fotowoltaika dla domu jest także zupełnie nieszkodliwa dla środowiska naturalnego — nie zatruwa powietrza i nie powoduje powiększenia śladu węglowego. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji, polecamy zapoznać się z naszą pełną ofertą. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego — nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.

Krajowy Projekt Energetyczny

CZY FOTOWOLTAIKA DLA DOMU W ŁODZI SIĘ OPŁACA?

Wiele osób zastanawia się, czy instalacje fotowoltaiczne dla domu w Łodzi rzeczywiście są opłacalne, biorąc pod wysoki koszt tych urządzeń. Mimo że panele słoneczne faktycznie są dość drogie, na dłuższą metę przynoszą znaczne oszczędności, zwłaszcza w perspektywie rosnących cen prądu. Inwestycja ta zwraca się po około sześciu latach. Możesz także skorzystać z dofinansowania fotowoltaiki, w czym pomogą Ci nasi specjaliści.

Co więcej, fotowoltaika z Torunia pozwala uzyskiwać nie tylko darmowy prąd, ale także ogrzewanie budynku. Pompy ciepła, które także mamy w naszej ofercie, w połączeniu z ogniwami fotowoltaicznymi pozwalają na ocieplenie i ochłodzenie domu w ekologiczny i oszczędny sposób.

MONTAŻ PANELI FOTOWOLTAICZNYCH Z KRAJOWYM PROJEKTEM ENERGETYCZNYM

Nasza firma zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznej dla domu w Białymstoku i innych miastach. Nasi specjaliści przed wykonaniem wyceny dokonują dokładnego audytu, podczas którego ustalają, jaki rodzaj i liczba paneli jest najbardziej opłacalna. Panele fotowoltaiczne montujemy zazwyczaj na dachach, ponieważ tam zazwyczaj dociera do nich najwięcej promieni słonecznych. Bierzemy jednak pod uwagę wymiary i zacienienie dachu, a także upodobania klienta.

Fotowoltaika z Torunia to inwestycja na długie lata, więc do naszych obowiązków podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia od zaufanych producentów, takich jak:

 • Fronius,
 • Jinko,
 • Sofar Solar,
 • SMA,
 • Longi Solar,
 • EXE Solar,
 • RECS,
 • UNPOWER,
 • SunLink,
 • Trina,
 • JA Solar,
 • SHARP.

Dzięki temu panele fotowoltaiczne dla domu w Białymstoku będą działały przez długi czas. Jesteśmy tak pewni ich wysokiej jakości, że dajemy na nie aż trzydzieści lat gwarancji.

W ofercie Krajowego Projektu Energetycznego znajduje się także fotowoltaika dla firm z Torunia, a także fotowoltaika dla rolnika z Torunia. Zapraszamy do kontaktu!

  FOTOWOLTAIKA

  GWARANCJA

  12

  LAT NA FALOWNIK

  30

  LAT NA SPRAWNOŚĆ

  20

  LAT NA WADY UKRYTE

  10

  LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

  *w przypadku corocznych przeglądów instalacji

  FOTOWOLTAIKA

  INWESTYCJA KROK PO KROKU

  1

  KONSULTACJA, AUDYT

  Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

  2

  INDYWIDUALNY PROJEKT

  Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

  3

  MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

  Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

  4

  WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

  Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

  Telefon
  Wiadomość