Instalacje fotowoltaiczne dla domu
Olsztyn

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU OLSZTYN

W ostatnich latach ceny prądu znacząco wzrosły. Z tego względu fotowoltaika dla domu w mieście Olsztyn zyskała tak dużą popularność. Pozwala klientom na wprowadzenie wymiernych oszczędności, ponieważ wytwarza prąd dzięki odnawialnym źródłom energii. Fotowoltaika dla domu jest również zupełnie nieszkodliwa dla otoczenia — nie wytwarza żadnych szkodliwych pyłów i nie zatruwa powietrza, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych źródeł energii. Nasza firma zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznej dla domu na terenie całego Olsztyna i okolic. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów — zapraszamy do kontaktu.

Krajowy Projekt Energetyczny

CZY FOTOWOLTAIKA DLA DOMU W OLSZTYNIE SIĘ OPŁACA?

Instalacje fotowoltaiczne dla domu zyskują coraz więcej zwolenników w Olsztynie i okolicach. Jest to bardzo opłacalna inwestycja, która zwraca się już po około sześciu latach. W dodatku każdy klient indywidualny może otrzymać dofinansowanie fotowoltaiki, dzięki czemu ta innowacja jest jeszcze korzystniejsza.

Fotowoltaika z Torunia może dać Państwu nie tylko darmowy prąd, ale także darmowe ogrzewanie i chłodzenie budynku. Pompy ciepła w połączeniu z panelami słonecznymi mogą pracować przez cały rok dzięki odnawialnym źródłom energii. Pozwala to na zrezygnowanie z tradycyjnego pieca węglowego.

Panele fotowoltaiczne dla domu w Olsztynie montujemy zazwyczaj na dachach, gdzie promienie słoneczne mają do nich najlepszy dostęp, jednak często zakładamy je także na gruncie. Przed zainstalowaniem urządzeń dokonujemy dokładnego audytu, w czasie którego bierzemy pod uwagę wielkość i zacienienie dachu, a także indywidualne preferencje klienta.

POZOSTAW MONTAŻ FOTOWOLTAIKI SPECJALISTOM

Nasza firma od lat zajmuje się montażem paneli solarnych, a także doradztwem i serwisem. Nasi specjaliści pomagają również uzyskać dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej i załatwiają wszystkie formalności z tym związane. Do naszych obowiązków podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i przeprowadzamy klientów przez wszystkie etapy przechodzenia na odnawialne źródła energii.

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości urządzenia od sprawdzonych firm takich jak:

 • Fronius,
 • Jinko,
 • Sofar Solar,
 • SMA,
 • Longi Solar,
 • EXE Solar,
 • RECS,
 • UNPOWER,
 • SunLink,
 • Trina,
 • JA Solar,
 • SHARP.

W naszej ofercie znajduje się także fotowoltaika dla firm z Torunia, a także fotowoltaika dla rolnika z Torunia. Cennik usług ustalamy indywidualnie do potrzeb klienta. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści udzielą Państwu wszystkich potrzebnych informacji.

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość