Fotowoltaika dla Domu – Szczecin

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU SZCZECIN

Wiele osób z zachodniopomorskiego niepokoi się rosnącymi cenami prądu. Najlepszym rozwiązaniem problemu jest montaż fotowoltaiki Szczecin. Ta innowacja pozwala na darmowe uzyskiwanie prądu dzięki promieniom słonecznym. Ponieważ panele solarne zazwyczaj wytwarzają więcej energii niż jest to konieczne do zaspokojenia bieżących potrzeb, nadwyżkę mogą Państwo zachować na zimowe miesiące lub odsprzedać do elektrowni. Jeśli więc chcą Państwo wprowadzić wymierne oszczędności do swojego gospodarstwa domowego, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych w Szczecinie.

Krajowy Projekt Energetyczny

PANELE SŁONECZNE SZCZECIN — CZY TO SIĘ OPŁACA?

Instalacje fotowoltaiczne dla domu zyskują coraz większą popularność w Szczecinie i okolicach. Pozwalają wprowadzić znaczne oszczędności, a także zadbać o środowisko naturalne. W przeciwieństwie do tradycyjnych źródeł energii są zupełnie bezinwazyjne dla otoczenia — nie powodują zanieczyszczenia powietrza ani powiększenia śladu węglowego. W dodatku jeśli zamontują Państwo pompy ciepła, będzie można również zrezygnować z nieopłacalnego ogrzewania węglem. Te urządzenia działają na prąd, który może być wytwarzany przez ogniwa fotowoltaiczne. Dzięki wspólnej pracy pomp i paneli mogą więc Państwo zyskać również darmowe ogrzewanie lub chłodzenie budynku.

Niektórzy klienci mają jednak obiekcje, czy panele fotowoltaiczne dla domu w Szczecinie nie są zbyt kosztowne. Mimo że sama cena urządzeń rzeczywiście jest wysoka, inwestycja zwróci się już po mniej więcej sześciu latach. Poza tym mogą Państwo otrzymać dofinansowanie fotowoltaiki, w czym pomogą nasi specjaliści.

POSTAW NA FOTOWOLTAIKĘ Z KRAJOWYM PROJEKTEM ENERGETYCZNYM

Fotowoltaika z Torunia przyniosła już wiele korzyści klientom prywatnym z całej Polski. Do naszej pracy podchodzimy z pełną odpowiedzialnością. Przed wykonaniem wyceny dokonujemy audytu, w czasie którego ustalamy, jaki rodzaj i liczba paneli słonecznych będzie najbardziej opłacalna w danym przypadku. Zajmujemy się nie tylko montażem paneli fotowoltaicznych, ale także pomp ciepła, dzięki czemu będą Państwo mogli od razu połączyć pracę tych dwóch urządzeń.

Wykorzystujemy wyłącznie urządzenia od sprawdzonych producentów, takich jak:

 • Fronius,
 • Jinko,
 • Sofar Solar,
 • SMA,
 • Longi Solar,
 • EXE Solar,
 • RECS,
 • UNPOWER,
 • SunLink,
 • Trina,
 • JA Solar,
 • SHARP.

Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że fotowoltaika dla domu, którą mamy w ofercie, przyniesie Państwu wymierne korzyści, a panele będą służyły przez długie lata.

Zajmujemy się montażem paneli solarnych na terenie całej Polski. Jeśli chcą Państwo poznać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu!

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość