FOTOWOLTAIKA
 DLA FIRM

DLA FIRM

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE
DLA FIRM

Fotowoltaika dla firm jest jedną z najlepszych decyzji inwestycyjnych, jakie może podjąć nowoczesny przedsiębiorca z Torunia. Zakup energii elektrycznej nakłada na budżet biznesu ogromny ciężar, blokując możliwość rozwoju zarówno małych, jak i dużych graczy na rynku. Rosnące ceny prądu w Toruniu to główny, choć nie jedyny, powód, dla którego coraz więcej osób decyduje się na fotowoltaikę dla firm. Moc własnej elektrowni słonecznej można dostosować do potrzeb firmy, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad planem budżetowym, a nasza niezależność od elektrowni konwencjonalnych sprawia, iż lepiej planujemy przyszłościowe działania przedsiębiorstwa.

ZAOSZCZĘDŹ SWOJE PIENIĄDZE

Budowa instalacji fotowoltaicznej dla firm pozwala na zachowanie przewagi konkurencyjnej. Dzięki niej wygrywamy w wyścigu technologicznym, a optymalizacja kosztów funkcjonowania będzie ogromnym atutem w zmaganiach z innymi biznesami z naszej branży z Torunia i innych miast. Docenią to szczególnie nasi Klienci oraz współpracownicy – będziemy w stanie bowiem dostarczać wysokiej jakości produkty lub usługi po konkurencyjnych cenach, podczas gdy inne firmy będą zmuszone podnieść swoje stawki. Dodatkowo, wybierając fotowoltaikę w firmie pokazujemy, iż dbamy o środowisko naturalne, odrzucając paliwa kopalniane i ich wpływ na pogorszenie jakości powietrza w Toruniu.

FOTOWOLTAIKA

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W FOTOWOLTAIKĘ DLA PRZEDSIĘBIORSTW ?

  • Niezależność energetyczna – samodzielność pod każdym względem
  • Oszczędność – płacimy mniej
  • Odstąpienie od korzystania z konwencjonalnych elektrowni
  • Możliwość sprzedaży nadwyżek energii
  • Instalacja PV nie wymaga stałej obsługi
  • Energia elektryczna z odnawialnych źródeł
  • Zwiększona wartość nieruchomości
  • Nieprzerwana praca przedsiębiorstwa w momencie wprowadzenia ograniczeń poboru prądu, utrzymując tym samym produkcję na optymalnym poziomie
  • Fotowoltaika w Toruniu i pompy ciepła pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu i chłodzeniu firmowych pomieszczeń

Fotowoltaika dla domu w Toruniu, podobnie jak instalacje dla firm, pozwala na wprowadzenie znacznych oszczędności. Coraz bardziej popularna staje się również fotowoltaika dla rolnika w Toruniu, która pozwala zmniejszyć koszt prowadzenia gospodarstwa rolnego.

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość