Instalacje fotowoltaiczne dla firm
Łódź

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM ŁÓDŹ

Prowadzenie własnego biznesu często wiąże się ze sporymi wydatkami. Dlatego tak bardzo opłaca się fotowoltaika dla firm w mieście Łódź. Dzięki niej mogą Państwo pokryć 100% energii wykorzystywanej przez przedsiębiorstwo. Jeśli wraz z panelami słonecznymi zdecydują się Państwo na pompy ciepła, będzie możliwe darmowe ogrzanie i chłodzenie wszystkich pomieszczeń biurowych i produkcyjnych. Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści udzielą Państwu wszystkich informacji.

Krajowy Projekt Energetyczny

Dlaczego warto postawić na fotowoltaikę z Krajowym Projektem Energetycznym?

Montaż paneli solarnych to rozsądna inwestycja na przyszłość, jednak koszt samych urządzeń jest dość wysoki. Dlatego warto postawić na montaż ogniw fotowoltaicznych jak najlepszej jakości, które posłużą Państwu przez długie lata. Krajowy Projekt Energetyczny oferuje wyłącznie panele słoneczne od sprawdzonych i zaufanych producentów. Specjalizacją naszej firmy jest fotowoltaika w Toruniu i innych miastach w Polsce. Zajmujemy się doradztwem, montażem i serwisem urządzeń. Pomożemy również uzyskać dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej.

Dużą popularnością cieszy się również fotowoltaika dla domu w Toruniu oraz fotowoltaika dla rolnika w Toruniu. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu.

Wybierz fotowoltaikę dla firm w Łodzi

Instalacje fotowoltaiczne dla firm stały się bardzo popularne w Łodzi i innych polskich miastach. Takie rozwiązanie pozwala na zmniejszenie kosztów prowadzenia przedsiębiorstw, które mają duże zapotrzebowanie na energię elektryczną. Dzięki panelom fotowoltaicznym dla firm uniezależnią się Państwo od wahań cen prądu w elektrowni. Nawet jeśli rachunki wzrosną w całej Polsce, nie wpłynie to w żaden sposób na Państwa biznes — nie będzie więc potrzeby podnoszenia cen usług lub produktów.

Fotowoltaika dla firm pozwoli również Państwu ocieplić wizerunek swojej marki, ponieważ klienci lepiej oceniają przedsiębiorstwa, które korzystają z odnawialnych źródeł energii.

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość