Fotowoltaika dla Firm – Olsztyn

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM OLSZTYN

W obliczu rosnących rachunków przedsiębiorcy szukają oszczędności. Właśnie dlatego tak popularna jest fotowoltaika dla firm z miasta Olszyn. Panele solarne dają możliwość pozyskiwania darmowej energii wprost ze słońca. Jest to rozwiązanie nie tylko rozsądne pod kątem finansowym, lecz także zupełnie nieinwazyjne dla środowiska. Instalacje fotowoltaiczne dla firm pozwalają zupełnie uniezależnić się od elektrowni. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu.

Krajowy Projekt Energetyczny

Wybierz fotowoltaikę z Krajowym Projektem Energetycznym

Montaż paneli solarnych to bardzo opłacalna inwestycja. Mimo że koszt paneli fotowoltaicznych jest dość wysoki, wydatek zwróci się mniej więcej po sześciu latach. W dodatku mogą Państwo otrzymać dofinansowanie fotowoltaiki. Jak to zrobić? Zapraszamy do skorzystania z usług Krajowego Projektu Energetycznego. Fotowoltaika w Toruniu i innych miastach to nasza specjalność — zajmujemy się doradztwem, montażem i serwisem paneli solarnych. Obsłużymy w Państwa imieniu wszelkie formalności związane z pozyskaniem dofinansowania instalacji fotowoltaiki.

Wśród naszych usług jest również fotowoltaika dla domu w Toruniu oraz fotowoltaika dla rolnika w Toruniu. Zapraszamy do kontaktu — nasi specjaliści dojadą do każdego miejsca w Polsce w celu przygotowania jak najkorzystniejszej ofert dla Państwa.

Fotowoltaika dla firm w Olsztynie — czy warto?

Fotowoltaika dla firm jest wybierana nie tylko ze względu na oszczędności. Wielu konsumentów dużo lepiej postrzega przedsiębiorstwa, które korzystają z Odnawialnych Źródeł Energii. Panele fotowoltaiczne dla firm rzeczywiście nie powodują zwiększenia śladu węglowego i nie doprowadzają do zmniejszenia zasobów surowców naturalnych. Dlatego wykorzystanie tej formy inwestycji ociepli wizerunek Państwa działalności w oczach klientów z Olsztyna i innych miast.

Montaż instalacji fotowoltaicznej dla firm w Olsztynie może przynieść jeszcze większe oszczędności, jeśli zamontują Państwo również pompy ciepła. Te dwa urządzenia dostarczą firmie nie tylko darmowy prąd, lecz również darmowe ogrzewanie i chłodzenie.

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość