Fotowoltaika dla rolnika Olsztyn

Jeśli interesuje Państwa fotowoltaika dla rolnika — Olsztyn to jedno z wielu miast, w którym skorzystają Państwo z naszej oferty. Nie tylko zajmiemy się montażem paneli, ale także pomożemy uzyskać dofinansowanie. Przed dokonaniem wyceny przyjedziemy do Państwa i ocenimy, jaka liczba i moc urządzeń będzie najbardziej opłacalna. Montujemy je nie tylko na dachach, ale także na gruntach, zwłaszcza na nieużytkach. Jeśli chcą Państwo poznać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.

DLA ROLNIKA

Instalacje fotowoltaiczne dla rolnika — Olsztyn

Stale rosnące ceny prądu są sporym zmartwieniem dla rolników. Prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa rolnego wymaga znacznego zużycia energii — nie tylko w sezonie prac polowych. Dlatego wielu mieszkańców Olsztyna stara się wprowadzić oszczędności. Fotowoltaika dla rolnika jest rozsądną inwestycją, która pozwoli Państwu pozyskiwać energię elektryczną z promieni słonecznych. Jest to bardzo opłacalna metoda, która jest zupełnie bezinwazyjna dla środowiska naturalnego — w przeciwieństwie do tradycyjnych pieców węglowych nie zatruwa powietrza i nie powoduje zwiększenia śladu węglowego. Uzyskana energia wystarczy na pokrycie zapotrzebowania gospodarstwa rolnego, a nadwyżkę mogą Państwo odsprzedać do elektrowni. Szczególnie opłacalna jest synergia pompy ciepła z fotowoltaiką, dzięki której jest możliwe darmowe ogrzewanie lub schładzanie domów i budynków gospodarczych.

Montaż instalacji fotowoltaicznej dla rolnika — Olsztyn

Panele słoneczne to inwestycja, która zwraca się już po około sześciu latach. Choć początkowy koszt może wydawać się na pierwszy rzut oka dość wysoki, można otrzymać dofinansowanie fotowoltaiki. Nasi specjaliści chętnie doradzą, jaki rodzaj dotacji będzie najbardziej opłacalny i pomogą złożyć wniosek. Zamontowane przez nas urządzenia będą służyły Państwu przez lata, ponieważ wykorzystujemy wyłącznie solidne panele od sprawdzonych producentów, do których mamy pełne zaufanie. Jesteśmy tak pewni ich wysokiej jakości, że dajemy na nie aż dwadzieścia lat gwarancji.

Świadczymy również takie usługi jak:

Obsługujemy klientów z Olsztyna i innych miast w Polsce. Zapraszamy do kontaktu.

Telefon
Wiadomość