DZIERŻAWA GRUNTÓW POD 
FOTOWOLTAIKĘ

ZYSKAJ

JESZCZE NIGDY ZYSK Z NAJNIŻSZYCH KLAS GRUNTÓW NIE BYŁ TAK DUŻY!

POWIERZCHNIA od 1,2 ha do 100 ha

GRUNTY KLASY IV, V, VI

UMOWA NA
29 LAT

CENA OD 11 000 zł /ha/rok
(dla naszych Klientów)
DO 13 000 zł/ha/rok
dla dużych inwestycji

DZIERŻAWA GRUNTÓW

CZERP ZYSKI BEZ KOSZTÓW

W ostatnich latach bardzo popularna stała się dzierżawa gruntów pod fotowoltaikę. Wiele osób posiada działki, których z różnych względów nie uprawia. Niektórzy nie chcą zajmować się rolnictwem, inni uważają, że ich ziemia ma zbyt słabą jakość, by kłopotać się prowadzeniem upraw. Niestety za nieużytki trzeba płacić niemałe podatki, a ziemia ta i tak nie daje żadnych przychodów. Jak rozwiązać ten problem? Najlepiej wydzierżawić grunt pod farmy fotowoltaiczne. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do omówienia możliwości postawienia Farmy Fotowoltaicznej na Państwa gruntach.  Proponujemy doskonałe warunki współpracy.

DZIERŻAWA GRUNTÓW

SPRAWDŹ SWÓJ GRUNT

Niestety, nie wszystkie grunty przejdą wstępne klasyfikacje, dlatego warto mieć wiedzę, czy taka Farma Fotowoltaiczna może powstać na Państwa ziemi. Czy sąsiednie grunty zostały włączone już do projektów Farm Fotowoltaicznych.

KONTAKT
biuro@krajowyprojekt.pl

EKSPERCI
Mateusz Tomczak: 530 465 564

DZIERŻAWA GRUNTÓW

ILE DOTACJI I NA CO MOŻESZ UZYSKAĆ

Klasyfikacje są bardzo szybkie i proste. Odpowiemy po szybkiej weryfikacji Państwa gruntów Poprosimy o przygotowanie wstępnych informacji:

  • nr działki
  • obręb ewidencyjny działki
  • gmina lub tylko identyfikator działki
  • Swój numer telefonu.

Czy dzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną się opłaca?

Fotowoltaika dla rolnika przynosi wiele wymiernych korzyści. Dzięki panelom można zmniejszyć do minimum ilość pobieranego prądu z elektrowni, a więc koszt prowadzenia gospodarstwa rolnego również będzie niższy. Fotowoltaika w Toruniu i pompy ciepła gwarantują bezkosztowe ogrzewanie domu i budynków gospodarczych. Panele zazwyczaj umieszczane są na dachach, lecz mogą również stać na gruncie.

Jeśli posiadają Państwo większą powierzchnię nieużytków, najlepszą opcją będzie dzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną. Dzięki temu wykorzystają Państwo ziemię, która i tak nie przynosi żadnych przychodów. Dzięki takiej inwestycji mogą Państwo zarobić nawet do 13 000 zł rocznie/ za 1 ha. Więcej informacji udzielimy po wykonaniu wstępnej analizy gruntu.

Grunty pod fotowoltaikę – jakie warunki musi spełnić działka?

Niestety nie każda działka spełnia warunki dzierżawy gruntów pod fotowoltaikę. Przede wszystkim musi być to teren w miarę równy i niezacieniony. Ważna jest również jakość ziemi — wynajmujemy działki o klasie IV, V i VI. Dzierżawimy także ziemie, które od lat nie były uprawiane, pod warunkiem, że nie ma na nich zadrzewień.

Bierzemy również pod uwagę położenie terenu. Działka nie może znajdować się na terenie objętym programem Natura 2000, na obszarze parku narodowego czy rezerwatu. Nie może być również zagrożona powodzią. Powierzchnia działki musi być większa niż 1,2 ha.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Sprawdzimy, czy Państwa działka nadaje się do dzierżawy pod farmę fotowoltaiczną.

W naszej ofercie jest również fotowoltaika dla domu w Toruniu oraz fotowoltaika dla firm w Toruniu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

KONTAKT

Napisz do nas aby dowiedzieć sie więcej

Informacje można przesłać: biuro@krajowyprojekt.pl
lub telefonicznie

  Mateusz Tomczak: 530 465 564
  Paweł Sołecki: 721 739 215

Serdecznie zapraszamy do współpracy z
„Krajowym Projektem Energetycznym”

Telefon
Wiadomość