Dzierżawa gruntów
pod fotowoltaikę

PRAGNIEMY PODKREŚLIĆ, ŻE JEDYNĄ SPÓŁKĄ Z JAKĄ WSPÓŁPRACUJE KRAJOWY PROJEKT ENERGETYCZNY I JEGO KLIENCI W KWESTII FARM FOTOWOLTAICZNYCH

JEST KPE FARMS Sp. z o.o. – firma zajmująca się projektowaniem farm fotowoltaicznych.

ZYSKAJ

JESZCZE NIGDY ZYSK Z NAJNIŻSZYCH KLAS GRUNTÓW NIE BYŁ TAK DUŻY!

POWIERZCHNIA od 1,5 ha

GRUNTY KLASY IV, V, VI

UMOWA NA
29 LAT

CENA OD 16 000 zł /ha/rok
(a nawet więcej dla naszych Klientów)

CZERP ZYSKI BEZ KOSZTÓW

W ostatnich latach bardzo popularna stała się dzierżawa gruntów pod fotowoltaikę. Wiele osób posiada działki, których z różnych względów nie uprawia. Niektórzy nie chcą zajmować się rolnictwem, inni uważają, że ich ziemia ma zbyt słabą jakość, by kłopotać się prowadzeniem upraw. Niestety za nieużytki trzeba płacić niemałe podatki, a ziemia ta i tak nie daje żadnych przychodów. Jak rozwiązać ten problem? Najlepiej wydzierżawić grunt pod farmy fotowoltaiczne. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do omówienia możliwości postawienia Farmy Fotowoltaicznej na Państwa gruntach. Proponujemy doskonałe warunki współpracy.

SPRAWDŹ SWÓJ GRUNT

Niestety, nie wszystkie grunty przejdą wstępne klasyfikacje, dlatego warto mieć wiedzę, czy taka Farma Fotowoltaiczna może powstać na Państwa ziemi. Ważne jest nie tylko to, czy sąsiednie grunty zostały włączone już do projektów Farm Fotowoltaicznych. Należy zwrócić uwagę także na klasę ziemi (grunty pod fotowoltaikę powinny mieć klasę IV, V lub VI).

 

KONTAKT
biuro@krajowyprojekt.pl

EKSPERT
Mateusz Tomczak: 530 465 564
e-mail: tomczak.mateusz.kpe@gmail.com

ILE DOTACJI I NA CO MOŻESZ UZYSKAĆ

Klasyfikacje są bardzo szybkie i proste. Odpowiemy po szybkiej weryfikacji Państwa gruntów. Poprosimy o przygotowanie wstępnych informacji:

 • nr działki,
 • obręb ewidencyjny działki,
 • gmina lub tylko identyfikator działki,
 • numer telefonu.

  Czy dzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną się opłaca?

  Fotowoltaika dla rolnika przynosi wiele wymiernych korzyści. Pierwszą zaletą jest oczywiście regularny roczny przychód, który niesie za sobą dzierżawa gruntów pod farmy fotowoltaiczne. Nic Państwo przy tym nie tracą, a wręcz przeciwnie – wszystkie koszty bierzemy na siebie, łącznie z podatkiem od nieruchomości oraz opłatami notarialnymi, kosztami wpisów do ksiąg wieczystych oraz wszelkimi wydatkami związanymi z wykorzystywaniem działki. Jedyne, co opłaca właściciel, to podatek dochodowy.

  Dzierżawa działki pod fotowoltaikę przynosi stały dochód niezależnie od nasłonecznienia czy ilości opadów w danym roku. Naszym partnerom oferujemy od 16 000 złotych rocznie za dzierżawę 1 hektara.

  Jeśli posiadają Państwo większą powierzchnię nieużytków, najlepszą opcją będzie dzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną. Dzięki temu wykorzystają Państwo ziemię, która i tak nie przynosi żadnych przychodów. Dzięki takiej inwestycji mogą Państwo zarobić nawet od 16 000 zł rocznie/ za 1 ha. Więcej informacji udzielimy po wykonaniu wstępnej analizy gruntu.

   

  Grunty pod fotowoltaikę – jakie warunki musi spełnić działka?

  Niestety nie każda działka spełnia warunki dzierżawy gruntów pod fotowoltaikę. Przede wszystkim musi być to teren w miarę równy i niezacieniony. Ważna jest również jakość ziemi — wynajmujemy działki o klasie IV, V i VI. Dzierżawimy także ziemie, które od lat nie były uprawiane, pod warunkiem że nie ma na nich zadrzewień.

  Bierzemy również pod uwagę położenie terenu. Powierzchnia działki musi być większa niż 1,5 ha.

  W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Sprawdzimy, czy Państwa działka nadaje się do dzierżawy pod farmę fotowoltaiczną.

  W naszej ofercie jest również:

  Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

  PRAGNIEMY PODKREŚLIĆ, ŻE JEDYNĄ SPÓŁKĄ Z JAKĄ WSPÓŁPRACUJE KRAJOWY PROJEKT ENERGETYCZNY I JEGO KLIENCI W KWESTII FARM FOTOWOLTAICZNYCH JEST KPE FARMS Sp. z o.o. – firma zajmująca się projektowaniem farm fotowoltaicznych.


   KONTAKT

   Napisz do nas aby dowiedzieć sie więcej

   Informacje można przesłać: biuro@krajowyprojekt.pl
   lub telefonicznie

     Mateusz Tomczak: 530 465 564

   e-mail: tomczak.mateusz.kpe@gmail.com

   Serdecznie zapraszamy do współpracy z
   „Krajowym Projektem Energetycznym”

   Telefon
   Wiadomość