FOTOWOLTAIKA
Kujawsko Pomorskie

PANELE FOTOWOLTAICZNE KUJAWSKO POMORSKIE

W obliczu rosnących rachunków wiele osób szuka sposobów na oszczędności. Nic więc dziwnego, że fotowoltaika w województwie kujawsko-pomorskim stała się tak popularna. Dzięki niej klienci otrzymują darmową energię i stają się niezależni od koncernów energetycznych. Instalacje fotowoltaiczne sprawiają, że nie muszą się martwić, o podwyżki cen prądu w kolejnych latach. Z tego względu polecamy mieszkańcom województwa kujawsko-pomorskiego przejście na odnawialne źródła energii. To najlepsza forma inwestycji i zabezpieczenia swoich oszczędności przed inflacją i wzrostem cen energii.

Dlatego zapraszamy do bezpłatnej konsultacji i przedstawienia najlepszych rozwiązań dla Państwa domów, firm, czy gospodarstw rolnych.

Krajowy Projekt Energetyczny

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ KRAJOWEMU PROJEKTOWI ENERGETYCZNEMU?

Klienci, którzy planują montaż fotowoltaiki w kujawsko-pomorskim, zadają sobie często wiele pytań — ile to kosztuje, czy się opłaca, czy mogą otrzymać dofinansowanie itp. Dobrze wiemy, że wydaje się to skomplikowane. Na szczęście nasi specjaliści doradzą Państwu, gdzie zamontować panele, jaka ilość będzie odpowiednia oraz jakie dofinansowanie do fotowoltaiki w kujawsko-pomorskim jest dla Państwa dostępne. Pomożemy również w załatwieniu wszystkich formalności, a nasze biuro projektowe i własne ekipy monterskie przeprowadzą Państwa inwestycje w fotowoltaikę przez wszystkie etapy. Wykorzystujemy panele od najlepszych producentów, takich jak:

 • Fronius,
 • Jinko,
 • Sofar Solar,
 • SMA,
 • Longi Solar,
 • EXE Solar,
 • RECS,
 • UNPOWER,
 • SunLink,
 • Trina,
 • JA Solar,
 • SHARP.

Dzięki współpracy z tymi firmami mamy pewność, że są to produkty wysokiej jakości, które będą służyć Państwu przez długie lata. Dajemy na nie aż trzydzieści lat gwarancji.

FOTOWOLTAIKA KUJAWSKO POMORSKIE – KIEDY WARTO W NIĄ INWESTOWAĆ?

Coraz więcej osób rozważa korzystanie z odnawialnych źródeł energii, jednak obawia się, że pomimo dotacji, fotowoltaika będzie zbyt kosztowną inwestycją. Koszt paneli nie jest niestety mały, jednak zwróci się po mniej więcej sześciu latach. Dzięki panelom nie będą Państwo musieli martwić się zmianami cen prądu w województwie łódzkim, warto więc skorzystać z tej formy oszczędności.

NIŻSZE RACHUNKI

FOTOWOLTAIKA DLA DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Panele fotowoltaiczne to inwestycja, na którą decyduje się coraz więcej mieszkańców województwa łódzkiego. Zapewniają im stałe źródło energii nawet jesienią i zimą. W czasie upalnego lata panele często wytwarzają więcej prądu, niż wymagają tego bieżące potrzeby. Nadwyżkę warto zachować na sezon jesienno-zimowy lub sprzedać do elektrowni.

OBNIŻ PODATEK

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

Nie wszyscy wiedzą, że dotacje na fotowoltaikę w województwie łódzkim mogą otrzymać także przedsiębiorcy. Warto skorzystać z tego przywileju nie tylko ze względu na oszczędności. Klienci często wybierają usługi firm, które dbają o dobro środowiska naturalnego. Wybierając odnawialne źródła energii, ocieplą Państwo swój wizerunek i przy tym zadbają o dobro planety.

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA

Współczesne gospodarstwa rolne opierają się w dużej mierze na pracy maszyn. Niestety sprawia to, że rolnicy muszą przeznaczać dużą część swoich zarobków na rachunki za prąd. Inwestując w fotowoltaikę przy pomocy naszej firmy, uzyskają Państwo darmowe źródło energii. Nawet jeśli opłaty za energię wzrosną w całym województwie kujawsko-pomorskim, nie będzie to miało wpływu na Państwa działalność.

Fotowoltaika w Toruniu i w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego przyniosła wymierne oszczędności już wielu klientom. Choć inwestycja w fotowoltaikę nie jest tania, koszt zwraca się już po mniej więcej sześciu latach. Ta forma oszczędności jest popularna również w innych częściach Polski. Fotowoltaika w zachodniopomorskim także zyskała uznanie klientów, którzy uniezależnili się od podwyżek w elektrowni. Doceniają ją również osoby, dla których ważna jest ochrona środowiska, ponieważ panele są nieinwazyjne dla ekosfery. Ze względu na rosnące opłaty za emisję Co2, zielone certyfikaty, bardzo popularna stała się fotowoltaika w Szczecinie.

  FOTOWOLTAIKA

  GWARANCJA

  12

  LAT NA FALOWNIK

  30

  LAT NA SPRAWNOŚĆ

  20

  LAT NA WADY UKRYTE

  10

  LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

  *w przypadku corocznych przeglądów instalacji

  FOTOWOLTAIKA

  INWESTYCJA KROK PO KROKU

  1

  KONSULTACJA, AUDYT

  Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

  2

  INDYWIDUALNY PROJEKT

  Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

  3

  MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

  Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

  4

  WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

  Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

  Telefon
  Wiadomość