Instalacje Fotowoltaiczne 
Łódzkie

FOTOWOLTAIKA W WOJ. ŁÓDZKIM

Podwyżki prądu sprawiły, że wiele osób szuka oszczędności. Skuteczną opcją jest fotowoltaika, której zaufało już wielu mieszkańców województwa łódzkiego. Dzięki niej mogą Państwo pozyskiwać prąd za darmo z paneli fotowoltaicznych i uniezależnić się od elektrowni. Niebagatelną kwestią jest również ochrona środowiska, co jest ważne szczególnie w zagłębiach przemysłowych w województwie łódzkim. Panele słoneczne są zupełnie nieinwazyjne dla środowiska i pobierają energię z promieni słonecznych, a więc nie powodują wyczerpywania zasobów naturalnych. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszamy do bezpłatnej konsultacji.

Krajowy Projekt Energetyczny

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ KRAJOWEMU PROJEKTOWI FOTOWOLTAICZNEMU?

W naszej ofercie znalazły się instalacje fotowoltaiczne dla domu posiadające zróżnicowaną moc, które przeznaczone są zarówno dla małych, jak i dużych gospodarstw, wykorzystujących różne zapotrzebowanie energetyczne. Domowa elektrownia słoneczna oraz jej moc mają wpływ na zróżnicowanie potrzebnych ilości modułów fotowoltaicznych oraz mocy falownika. Mamy do zaprezentowania zarówno tradycyjne, jak i bardziej zaawansowane modele Solar Edge. Każdy z nich charakteryzuje się zwiększoną wydajnością (dochodzącą nawet o 25%), nawet gdy część paneli solarnych znajduje się w miejscach okresowo zacienianych.

Fotowoltaika w Łodzi i innych miastach województwa łódzkiego to niemała inwestycja, więc warto wybrać panele słoneczne jak najlepszej jakości, by służyły jeszcze przez wiele lat. Takie właśnie są urządzenia producentów:

 • Fronius,
 • Jinko,
 • Sofar Solar,
 • SMA,
 • Longi Solar,
 • EXE Solar,
 • REC,
 • SUNPOWER,
 • SunLink,
 • Trina,
 • JA Solar,
 • SHARP.

Dajemy na nie aż 30 lat gwarancji.

Czy warto zainwestować w panele fotowoltaiczne Łódzkie?

Coraz więcej osób rozważa korzystanie z odnawialnych źródeł energii, jednak obawia się, że pomimo dotacji, fotowoltaika będzie zbyt kosztowną inwestycją. Koszt paneli nie jest niestety mały, jednak zwróci się po mniej więcej sześciu latach. Dzięki panelom nie będą Państwo musieli martwić się zmianami cen prądu w województwie łódzkim, warto więc skorzystać z tej formy oszczędności.

NIŻSZE RACHUNKI

FOTOWOLTAIKA DLA OSÓB PRYWATNYCH

Panele fotowoltaiczne to inwestycja, na którą decyduje się coraz więcej mieszkańców województwa łódzkiego. Zapewniają im stałe źródło energii nawet jesienią i zimą. W czasie upalnego lata panele często wytwarzają więcej prądu, niż wymagają tego bieżące potrzeby. Nadwyżkę warto zachować na sezon jesienno-zimowy lub sprzedać do elektrowni.

OBNIŻ PODATEK

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

Nie wszyscy wiedzą, że dotacje na fotowoltaikę w województwie łódzkim mogą otrzymać także przedsiębiorcy. Warto skorzystać z tego przywileju nie tylko ze względu na oszczędności. Klienci często wybierają usługi firm, które dbają o dobro środowiska naturalnego. Wybierając odnawialne źródła energii, ocieplą Państwo swój wizerunek i przy tym zadbają o dobro planety.

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA

Podwyżka cen prądu dotknęła nie tylko właścicieli wielkich hal produkcyjnych, ale także rolników. Jeśli Państwa gospodarstwo rolne wykorzystuje dużą ilość energii, warto zainteresować się dofinansowaniem do fotowoltaiki w województwie łódzkim. Panele sprawią, że nie będą Państwo musieli się przejmować rosnącymi cenami prądu z elektrowni w Łodzi, a jednocześnie zadbają Państwo o środowisko. Jeśli prowadzą Państwo ekologiczne uprawy, korzystanie z odnawialnych źródeł energii będzie dodatkowym atutem gospodarstwa w oczach klientów. Polecamy także wydzierżawić grunty pod farmę fotowoltaiczną na nieużytkach w województwie łódzkim.

Montaż paneli słonecznych oferujemy w całej Polsce, nie tylko w województwie łódzkim. W naszej ofercie jest między innymi:

Fotowoltaika łódzkie – gdzie najlepiej zamontować ogniwa?

Nie każdy wie, że panele fotowoltaiczne wcale nie muszą być montowane na dachach. Równie dobrze możemy je zainstalować na gruncie. Warto się na to zdecydować, jeśli na dachówkę pada zbyt mało promieni słonecznych lub połać dachu jest niewystarczająca.

Jak uzyskać dofinansowanie na panele fotowoltaiczne łódzkie?

Fotowoltaika łódzkie wiąże się z niemałymi kosztami. Na szczęście mogą Państwo uzyskać dofinansowanie. W jaki sposób? Każdy program ma swoje własne wymagania i jest adresowany do różnych grup konsumentów. Na początku warto więc sprawdzić, jakie dotacje są aktualnie dostępne i przystąpić do gromadzenia wymaganych dokumentów. Następnie należy złożyć je w stosownym urzędzie.

Nie muszą jednak Państwo zajmować się tym samodzielnie. Chętnie przekażemy informacje o aktualnych dotacjach i przeprowadzimy Państwa przez wszystkie formalności.

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość