FOTOWOLTAIKA
Podlaskie

FOTOWOLTAIKA W WOJ. PODLASKIM

Od kilku lat fotowoltaika jest bardzo popularną metodą pozyskiwania prądu. Firmy podlaskie już dawno doceniły jej zalety i wykorzystują ją do wprowadzania oszczędności. Panele fotowoltaiczne są popularne również wśród osób prywatnych, które uzyskują w ten sposób energię niezależnie od elektrowni w województwie podlaskim. Jeśli zastanawiają się Państwo, czy ta inwestycja sprawdzi się również w Państwa przypadku, zapraszamy do bezpłatnej konsultacji.

Krajowy Projekt Energetyczny

FOTOWOLTAIKA Z KRAJOWYM PROJEKTEM ENERGETYCZNYM

Krajowy Projekt Energetyczny to sprawdzona firma, która pomogła już wielu klientom. Zajmujemy się całym procesem wprowadzania fotowoltaiki od doradztwa aż po montaż. Dojedziemy do każdego punktu w województwie podlaskim i doradzimy, jakie i ile paneli wybrać, a następnie oszacujemy koszt tego przedsięwzięcia. Montujemy wyłącznie panele słoneczne od sprawdzonych firm takich jak:

 • Fronius,
 • Jinko,
 • Sofar Solar,
 • SMA,
 • Longi Solar,
 • EXE Solar,
 • REC,
 • SUNPOWER,
 • SunLink,
 • Trina,
 • JA Solar,
 • SHARP.

Jesteśmy pewni ich wysokiej jakości, więc dajemy na nie aż 30 lat gwarancji.

FOTOWOLTAIKA PODLASKIE – DLACZEGO TO SIĘ OPŁACA?

Fotowoltaika w Białymstoku i innych miastach województwa podlaskiego została już doceniona przez wielu użytkowników. Niektóre osoby wciąż wahają się z podjęciem decyzji, zastawiając się, czy inwestycja nie będzie zbyt kosztowna. Rzeczywiście koszt paneli nie jest niski, jednak można uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki. Jeśli nie wiedzą Państwo, jak uzyskać dotacje, albo jakie wymogi obowiązują w województwie podlaskim, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści zajmą się wszystkimi formalnościami w Państwa imieniu.

NIŻSZE RACHUNKI

FOTOWOLTAIKA DLA OSÓB PRYWATNYCH

Instalacje fotowoltaiczne pomogły już wielu mieszkańcom województwa podlaskiego we wprowadzeniu oszczędności. Faktycznie panele pobierają energię z promieni słonecznych, więc wytwarzają prąd za darmo i stale. Pracują nie tylko w słoneczne letnie dni, ale także w czasie deszczu czy dużego zachmurzenia.

OBNIŻ PODATEK

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

Podwyżka cen prądu dała się we znaki niemal wszystkim przedsiębiorcom. Wraz z energią wzrosły koszty produkcji, oświetlenia biur czy korzystania z telefonów i komputerów. Rozwiązaniem tego problemu jest fotowoltaika, na którą właściciele firm z województwa podlaskiego również mogą otrzymać dofinansowanie. Koszt takiej inwestycji zwróci się w przeciągu mniej więcej sześciu lat.

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA

Gospodarstwa rolne również cierpią z powodu podwyżek cen w elektrowniach. Jeśli Państwo także zmagają się z tym problemem, polecamy zgłosić się do nas. Pomożemy uzyskać dotacje na fotowoltaikę i zamontujemy panele. Doradzimy również, czy lepiej umieścić je na dachu domu, budynku gospodarczego, czy może raczej na gruntach niskiej klasy na terenie województwa podlaskiego.

Fotowoltaika jest popularna nie tylko na terenie województwa podlaskiego, dlatego w naszej ofercie jest również:

  Fotowoltaika Podlaskie dla każdej posesji

  Gdzie można zamontować panele fotowoltaiczne podlaskie? Jak wiadomo, działanie fotowoltaiki zależy przede wszystkim od stopnia naświetlenia ogniw. Warto więc zamontować je w miejscu, w którym ekspozycja na słońce będzie największa. Przed przystąpieniem do pracy przyjedziemy do Państwa i sprawdzimy, po której stronie dachu najlepiej zainstalować panele. Fotowoltaikę zakładamy także na dachach płaskich. Jest także możliwość zamontowania paneli na gruncie.

  Jak dostać dofinansowanie na panele fotowoltaiczne – podlaskie?

  Fotowoltaika podlaskie to gorący temat wśród przedsiębiorców i klientów indywidualnych, którzy chcą wprowadzić oszczędności. Tym bardziej że można otrzymać na nią dofinansowanie. W jaki sposób? Na początek warto sprawdzić, jakie programy są aktualnie dostępne i zapoznać się z wymaganiami. Następnie należy zgromadzić wymagane dokumenty i złożyć je w stosownym urzędzie.

  FOTOWOLTAIKA

  GWARANCJA

  12

  LAT NA FALOWNIK

  30

  LAT NA SPRAWNOŚĆ

  20

  LAT NA WADY UKRYTE

  10

  LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

  *w przypadku corocznych przeglądów instalacji

  FOTOWOLTAIKA

  INWESTYCJA KROK PO KROKU

  1

  KONSULTACJA, AUDYT

  Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

  2

  INDYWIDUALNY PROJEKT

  Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

  3

  MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

  Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

  4

  WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

  Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

  Telefon
  Wiadomość