Instalacje fotowoltaiczne
Szczecinek

Panele fotowoltaiczne Szczecinek

Rosnące ceny prądu spowodowały, że coraz więcej osób szuka alternatywnych źródeł energii. Nic więc dziwnego, że fotowoltaika Szczecinek cieszy się tak dużą popularnością. Panele słoneczne pozwalają całkowicie uniezależnić się od elektrowni, a przy tym są zupełnie nieinwazyjne dla środowiska. Połączenie ogniw fotowoltaicznych z pompami ciepła pozwala uzyskiwać nie tylko darmowy prąd, ale także darmowe ogrzewanie budynków. Jeśli więc chcą Państwo wprowadzić oszczędności do swojego budżetu, zapraszamy do kontaktu. Zamontujemy panele fotowoltaiczne we wskazanym przez Państwa miejscu w Szczecinku i okolicach.

Krajowy Projekt Energetyczny

Fotowoltaika Szczecinek — sposób na oszczędności

Wielu mieszkańców Szczecinka wie już, że fotowoltaika przynosi znaczne korzyści osobom prywatnym, rolnikom i przedsiębiorcom. Mimo to nie decydują się na wprowadzenie tego udogodnienia, ponieważ zniechęca ich wysoka cena paneli. Choć koszt urządzeń rzeczywiście nie jest niski, inwestycja zwraca się już po około 4 latach. Po ich zamontowaniu będą Państwo uzyskiwać darmowy prąd niezależnie od rosnących cen w elektrowni. Warto także pamiętać, że można otrzymać dofinansowanie na panele fotowoltaiczne. Jakie wymagania obowiązują w Szczecinku? Nie muszą się Państwo tym kłopotać. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i pomożemy uzyskać dotacje.

Ogniwa fotowoltaiczne Szczecinek — profesjonalny montaż

Krajowy Projekt Energetyczny zajmuje się nie tylko sprzedażą instalacji fotowoltaicznych, ale także montażem w Szczecinku i profesjonalnym doradztwem. Przed przystąpieniem do pracy przyjedziemy na miejsce i dokonamy szczegółowego audytu. Ustalimy, jaki rodzaj i moc paneli sprawdzą się najlepiej w Państwa przypadku. Co ważne, nie montujemy urządzeń wyłącznie na dachach. Bierzemy pod uwagę jego powierzchnię, nachylenie, zacienienie oraz oczywiście preferencje klienta. W niektórych przypadkach instalujemy więc ogniwa fotowoltaiczne na gruncie.

Szczecinek fotowoltaika — sprawdzone panele

Dobrze wiemy, że panele słoneczne to inwestycja na lata. Oferujemy więc naszym klientom ze Szczecinka wyłącznie urządzenia od sprawdzonych producentów, takich jak SHARP, Fronius czy Jinko. Na sprawność ogniw dajemy aż trzydzieści lat gwarancji.

Szczecinek nie jest oczywiście jedyną miejscowością, w której świadczymy nasze usługi. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa wątpliwości.

Telefon
Wiadomość