Instalacje fotowoltaiczne
SZCZECIN

Panele fotowoltaiczne Szczecin

W obliczu rosnących cen prądu większość mieszkańców województwa zachodniopomorskiego szuka sposobów na oszczędności. Fotowoltaika Szczecin jest najlepszym rozwiązaniem, które pomoże Państwu odciążyć domowy budżet. O odnawialnych źródłach energii mówi się coraz częściej — i słusznie. Instalacje fotowoltaiczne to świetny sposób, by uniezależnić się od rosnących cen mediów. Polecamy więc Państwu założyć panele fotowoltaiczne w mieście Szczecin u nas. Oferujemy nie tylko samą sprzedaż instalacji, ale również jej montaż oraz profesjonalne doradztwo.

Krajowy Projekt Energetyczny

FOTOWOLTAIKA SZCZECIN – DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ KRAJOWEMU PROJEKTOWI ENERGETYCZNEMU?

Jesteśmy firmą, która ma już duże doświadczenie w branży. Do sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznych w mieście Szczecin pochodzimy z pełną odpowiedzialnością, o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Oferujemy urządzenia od cenionych producentów, np.:

 • Fronius,
 • Jinko,
 • Sofar Solar,
 • SMA,
 • Longi Solar,
 • EXE Solar,
 • REC,
 • SUNPOWER,
 • SunLink,
 • Trina,
 • JA Solar.
 • SHARP.

Jesteśmy tak pewni jakości paneli słonecznych, które sprzedajemy, że dajemy na nie aż 30 lat gwarancji.

Instalacje fotowoltaiczne Szczecin

Wielu klientów zastanawia się, czy montaż instalacji fotowoltaicznych nie będzie zbyt kosztowny lub problematyczny. Panele rzeczywiście nie są tanie, jednak mogą Państwo otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki w mieście Szczecin. Jak to zrobić? Najlepiej zgłosić się do nas, a my załatwimy wszystkie formalności za Państwa.

NIŻSZE RACHUNKI

PANELE FOTOWOLTAICZNE W SZCZECINIE

Jeśli chcą Państwo zmniejszyć wydatki na prąd, panele solarne będą najlepszym rozwiązaniem. Przeprowadzimy montaż paneli fotowoltaicznych w mieście Szczecin na terenie Państwa posesji. Oprócz tego doradzimy, w którym miejscu warto je zamontować oraz na ile paneli warto się zdecydować. Dojedziemy do wybranego punktu w mieście. Zapraszamy do kontaktu siedem dni w tygodniu.

OBNIŻ PODATEK

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W SZCZECINIE

W mieście Szczecin fotowoltaika jest coraz bardziej popularna. Pozwala nie tylko zaoszczędzić prąd, lecz również ocieplić wizerunek marki. Wielu klientów lepiej postrzega firmy, które dbają o środowisko, warto więc zainwestować w odnawialne źródła energii.

MONTAŻ PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Prowadzenie gospodarstwa rolnego wymaga zużywania dużej ilości prądu. Polecamy więc wykorzystać nieużytki na założenie farmy fotowoltaicznej pod miastem Szczecin. Koszt takiej inwestycji nie jest mały, jednak zwróci się w ciągu 6 lat. Więcej szczegółów przekażą Państwu nasi specjaliści. Zapraszamy do kontaktu.

Panele fotowoltaiczne w mieście Szczecin zdobywają coraz większą popularność, jednak są doceniane także w innych województwach. Jesteśmy otwarci na wspieranie klientów z całej Polski, dlatego w naszej ofercie znajduje się:

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość