FOTOWOLTAIKA
 SZCZECIN

Panele fotowoltaiczne Szczecin

W obliczu rosnących cen prądu większość mieszkańców województwa zachodniopomorskiego szuka sposobów na oszczędności. Fotowoltaika w mieście Szczecin jest najlepszym rozwiązaniem, które pomoże Państwu odciążyć domowy budżet. O odnawialnych źródłach energii mówi się coraz częściej — i słusznie. Instalacje fotowoltaiczne to świetny sposób, by uniezależnić się od rosnących cen mediów w Szczecinie. Polecamy więc Państwu założyć panele fotowoltaiczne u nas. Oferujemy nie tylko samą sprzedaż instalacji, ale również jej montaż oraz profesjonalne doradztwo.

Krajowy Projekt Energetyczny

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ KRAJOWEMU PROJEKTOWI FOTOWOLTAICZNEMU?

Jesteśmy firmą, która ma już duże doświadczenie w branży. Do sprzedaży i montowania paneli fotowoltaicznych pochodzimy z pełną odpowiedzialnością, o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów ze Szczecina. Oferujemy urządzenia od cenionych producentów, np.:

 • Fronius,
 • Jinko,
 • Sofar Solar,
 • SMA,
 • Longi Solar,
 • EXE Solar,
 • REC,
 • SUNPOWER,
 • SunLink,
 • Trina,
 • JA Solar.
 • SHARP.

Jesteśmy tak pewni jakości paneli słonecznych, które sprzedajemy, że dajemy na nie aż 30 lat gwarancji.

Instalacje fotowoltaiczne Szczecin

Wielu klientów zastanawia się, czy montaż instalacji fotowoltaicznych nie będzie zbyt kosztowny lub problematyczny. Panele rzeczywiście nie są tanie, jednak mogą Państwo otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki w Szczecinie. Jak to zrobić? Najlepiej zgłosić się do nas, a my załatwimy wszystkie formalności za Państwa.

NIŻSZE RACHUNKI

FOTOWOLTAIKA DLA OSÓB PRYWATNYCH

Jeśli chcą Państwo zmniejszyć wydatki na prąd, panele solarne będą najlepszym rozwiązaniem. Przeprowadzimy montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Państwa posesji. Oprócz tego doradzimy, w którym miejscu warto je zamontować oraz na ile paneli warto się zdecydować. Dojedziemy do wybranego punktu w Szczecinie. Zapraszamy do kontaktu siedem dni w tygodniu.

OBNIŻ PODATEK

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM W SZCZECINIE

W Szczecinie coraz więcej przedsiębiorstw postawiło na fotowoltaikę. Pozwala nie tylko zaoszczędzić prąd, lecz również ocieplić wizerunek marki. Wielu klientów lepiej postrzega firmy, które dbają o środowisko, warto więc zainwestować w odnawialne źródła energii.

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA

Prowadzenie gospodarstwa rolnego wymaga zużywania dużej ilości prądu. Polecamy więc wykorzystać nieużytki na założenie farmy fotowoltaicznej pod Szczecinem. Koszt takiej inwestycji nie jest mały, jednak zwróci się w ciągu 6 lat. Więcej szczegółów przekażą Państwu nasi specjaliści. Zapraszamy do kontaktu.

Fotowoltaika w zachodniopomorskim zdobywa coraz większą popularność, jednak jest doceniana także w innych województwach. Jesteśmy otwarci na wspieranie klientów z całej Polski, dlatego w naszej ofercie znajduje się:

  FOTOWOLTAIKA

  GWARANCJA

  12

  LAT NA FALOWNIK

  30

  LAT NA SPRAWNOŚĆ

  20

  LAT NA WADY UKRYTE

  10

  LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

  *w przypadku corocznych przeglądów instalacji

  FOTOWOLTAIKA

  INWESTYCJA KROK PO KROKU

  1

  KONSULTACJA, AUDYT

  Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

  2

  INDYWIDUALNY PROJEKT

  Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

  3

  MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

  Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

  4

  WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

  Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

  Telefon
  Wiadomość