FOTOWOLTAIKA
Warmińsko Mazurskie

FOTOWOLTAIKA W WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIM

Jedną z najlepszych form wprowadzenia oszczędności w XXI wieku jest fotowoltaika. Województwo warmińsko-mazurskie również doceniło jej liczne zalety. Panele fotowoltaiczne zasilają promienie słoneczne, które są nieograniczonym źródłem energii, więc jest to darmowa i ekologiczna metoda pozyskiwania prądu. Dzięki nim można uniezależnić się od elektrowni w warmińsko-mazurskim i nie przejmować się szybkimi zmianami cen prądu. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i udzielimy bezpłatnej konsultacji.

Krajowy Projekt Energetyczny

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA FOTOWOLTAIKĘ Z KRAJOWYM PROJEKTEM ENERGETYCZNYM?

Fotowoltaika zdobyła popularność dopiero kilka lat temu, więc wielu klientów wciąż się waha, czy warto wybrać tę formę inwestycji. Jeśli zastanawiają się Państwo, czy fotowoltaika w Olsztynie i innych miastach warmińsko-mazurskiego jest opłacalna, zapraszamy do kontaktu. Oszacujemy dla Państwa koszt takiej inwestycji, doradzimy, ile paneli należy zamontować i zajmiemy się realizacją projektu. Nie wszyscy wiedzą, że na fotowoltaikę można dostać dofinansowanie. Jak wyglądają procedury w warmińsko-mazurskim? Choć cały proces wydaje się skomplikowany, nasi specjaliści doskonale się w nim odnajdują. Pomogą Państwu wybrać najkorzystniejszą formę dofinansowania i załatwią wszelkie formalności.

Krajowy Projekt Energetyczny wykorzystuje wyłącznie panele od sprawdzonych producentów, takich jak:

 • Fronius,
 • Jinko,
 • Sofar Solar,
 • SMA,
 • Longi Solar,
 • EXE Solar,
 • REC,
 • SUNPOWER,
 • SunLink,
 • Trina,
 • JA Solar,
 • SHARP.

Dlaczego to takie ważne? Fotowoltaika pomimo możliwości dofinansowania jest dość kosztowną inwestycją. Ważnym więc pozostaje, aby panele były solidne i służyły Państwu jak najdłużej. Dlatego dajemy aż 30 lat gwarancji na nasze produkty.

FOTOWOLTAIKA WARMIŃSKO MAZURSKIE – SKUTECZNA FORMA INWESTYCJI

Wiele osób zastanawia się, czy koszt wprowadzenia fotowoltaiki nie będzie zbyt duży. Cena paneli fotowoltaicznych rzeczywiście jest wysoka, jednak zwraca się po mniej więcej sześciu latach. Jest to więc często wybierana inwestycja zarówno wśród osób prywatnych, jak i przedsiębiorców czy rolników.

NIŻSZE RACHUNKI

FOTOWOLTAIKA DLA OSÓB PRYWATNYCH

Panele fotowoltaiczne są coraz częściej spotykane na dachach domów prywatnych w warmińsko-mazurskim. Rozwiązanie to pomaga pobierać darmową energię nie tylko w czasie upalnego lata, lecz również w deszczowe dni, a także zimą. W sezonie jesienno-zimowym korzystamy z własnej energii z paneli fotowoltaicznych. Wykorzystujemy nadwyżki w produkcji prądu z wiosny i lata.

OBNIŻ PODATEK

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

Podwyżki cen prądu dały się we znaki nie tylko osobom prywatnym, ale również właścicielom przedsiębiorstw. Nawet jeśli Państwa firma nie wykorzystuje żadnych większych urządzeń elektrycznych w skali roku i tak jest to duży wydatek. Warto więc uniezależnić się od zmian cen prądu i postawić na panele fotowoltaiczne.

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA

Współczesne gospodarstwa rolne wykorzystują dużą ilość energii elektrycznej. W przypadku mikrogospodarstw jest to szczególnie dotkliwe. Zdarza się nawet, że rachunki za prąd są niewiele niższe od miesięcznych przychodów. Warto więc zainwestować w fotowoltaikę i postarać się o dofinansowanie z pomocą naszej firmy. Chętnie służymy radą i zajmujemy się montażem na terenie całego warmińsko-mazurskiego i innych województw.

Panele fotowoltaiczne są popularne w całej Polsce, nie tylko w województwie warmińsko-mazurskim. Dlatego w naszej ofercie jest:

  FOTOWOLTAIKA

  GWARANCJA

  12

  LAT NA FALOWNIK

  30

  LAT NA SPRAWNOŚĆ

  20

  LAT NA WADY UKRYTE

  10

  LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

  *w przypadku corocznych przeglądów instalacji

  FOTOWOLTAIKA

  INWESTYCJA KROK PO KROKU

  1

  KONSULTACJA, AUDYT

  Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

  2

  INDYWIDUALNY PROJEKT

  Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

  3

  MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

  Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

  4

  WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

  Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

  Telefon
  Wiadomość