Instalacje fotowoltaiczne
Zachodniopomorskie

FOTOWOLTAIKA ZACHODNIOPOMORSKIE

Jeśli szukają Państwo oszczędności, polecamy zainwestować w fotowoltaikę, jak zrobiło to już wielu mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Ceny prądu coraz bardziej rosną i nic nie wskazuje, że zmieni się to w najbliższych latach. Wzbudza to niepokój niektórych osób prywatnych i właścicieli firm, a także rolników, którzy wykonują wiele prac przy użyciu maszyn. Rozwiązaniem tego problemu jest montaż paneli fotowoltaicznych, które pozwalają uniezależnić się od elektrowni w zachodniopomorskim. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, zapraszamy do bezpłatnej konsultacji.

Krajowy Projekt Energetyczny

MONTAŻ FOTOWOLTAIKI Z KRAJOWYM PROJEKTEM FOTOWOLTAICZNYM

Instalacje fotowoltaiczne zyskują coraz większą popularność w województwie zachodniopomorskim. Nic w tym dziwnego — pozwalają na wprowadzenie oszczędności i odciążenie środowiska naturalnego. Niektórzy uważają jednak, że jest to droga forma inwestycji. Rzeczywiście cena paneli jest wysoka, jednak ich koszt zwróci się po mniej więcej sześciu latach. Co więcej, na fotowoltaikę można otrzymać dofinansowanie, z czego korzysta wielu mieszkańców zachodniopomorskiego. Jak to zrobić? Najlepiej zgłosić się do nas. Nasi specjaliści doradzą Państwu, jakie dotacje będą najbardziej opłacalne i załatwią wszelkie formalności w Państwa imieniu.

PANELE FOTOWOLTAICZNE ZACHODNIOPOMORSKIE – KOMU SIĘ OPŁACA?

Panele słoneczne wykorzystują zarówno osoby prywatne, jak również właściciele firm i gospodarstw rolnych z województwa zachodniopomorskiego. Polecamy je klientom, którzy chcą wprowadzić oszczędności w domowym budżecie. Fotowoltaikę wybierają także te osoby, które chcą zatroszczyć się o dobro środowiska naturalnego. Panele rzeczywiście są bezinwazyjne dla środowiska, w dodatku pozyskują energię bezpośrednio z promieni słonecznych.

NIŻSZE RACHUNKI

FOTOWOLTAIKA DLA OSÓB PRYWATNYCH

Wprowadzenie paneli fotowoltaicznych przyniosło już wymierne korzyści dla wielu gospodarstw domowych. Jeśli martwią się Państwo, że ich cena jest zbyt wysoka, a dofinansowanie do fotowoltaiki nie pokryje wystarczającej ilości kosztów, warto zgłosić się do nas. Doradzimy, jaka forma dotacji opłaci się najbardziej i oszacujemy, jaki będzie to wydatek. Zajmiemy się całym procesem od doradztwa po montaż paneli. Dojedziemy do każdej miejscowości w województwie zachodniopomorskim. Zachęcamy do kontaktu.

OBNIŻ PODATEK

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

W ostatnich latach coraz więcej osób zwraca uwagę na konieczność optymalizacji kosztów funkcjonowania swoich biznesów jak i ochrony środowiska. Z tego względu klienci często wolą korzystać z usług firm, które pobierają prąd dzięki odnawialnym źródłom energii, a usługi tych firm stają się cenowo lepsze od konkurencji. Warto więc pójść z duchem czasu i zainwestować w panele słoneczne. Nie muszą się Państwo martwić o wysoki koszt fotowoltaiki — dotacje dla firm również są możliwe. Jeśli nie wiedzą Państwo, jak złożyć wniosek — prosimy zwrócić się do nas, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA

Wybierając owoce i warzywa, klienci często sprawdzają, czy pochodzą z gospodarstw ekologicznych. Jeśli prowadzą Państwo uprawy bez nadmiernego nawożenia sztucznymi substancjami, warto zainwestować dodatkowo w instalację fotowoltaiczną. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii będzie kolejnym ważnym atutem Państwa gospodarstwa. Panele warto zamontować na dachach budynków gospodarczych lub na gruntach niskiej klasy na terenach województwa zachodniopomorskiego.

Fotowoltaika w Szczecinie i w innych miastach województwa zachodniopomorskiego pozwoliła już wielu klientom na wprowadzenie oszczędności. Jest popularna również w innych częściach Polski, dlatego w naszej ofercie jest między innymi:

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość