OPINIE

OPINIE

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Wrzesień 2021

Dziękujemy firmie Krajowy Projekt Energetyczny za wykonanie dla nas instalacji fotowoltaicznej – profesjonalny montaż oraz dbałość o detale. W szczególności dziękujemy Dawidowi Dalke za profesjonalną obsługę i opiekę nad inwestycją. Jesteśmy bardzo zadowoleni

Październik 2021

Co do przedstawicielek firmy to dziewczyny Marta i Patrycja najlepsze na rynku ,bardzo fachowo i rzetelnie przedstawiaja całość instalacji jak to będzie wyglądać i zasady dofinansowania z państwa. Polecam.

Październik 2021

Polecam! Profesjonalne podejście do tematu, solidna dobrze wykonana robota!
Szczególne podziękowania dla Mateusza Karkuta za fachowe podejście do klienta i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności

OPINIE

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Sierpień 2021

Polecam firmę, bardzo dobra współpraca i kontakt z pracownikami (Pani Roksana Uzdzicka i Pani Marta Kocińska). Inwestycja wykonana solidnie i w terminiea

Lipiec 2021

Serdecznie polecam Krajowy Projekt Energetyczny . Przedstawiciele Dawid Majewski oraz Patrycja Grabowska profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Kontakt z nimi to czysta przyjemność.Dokładają wszelkich starań aby klient był zadowolony .

Kwiecień 2021

Bardzo serdecznie dziękujemy za przedstawienie nam oferty. Przedstawiciele bardzo sympatyczni wczystko fajnie i precyzyjnie wytłumaczyli. Spotkanie w miłej atmosferze.

OPINIE

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS NASI PRACOWNICY ORAZ KLIENCI

Grudzień 2021

Procuję w KPE od 4 mc. Najlepszy wybór zawodowy jaki mogłem zrobiłem. Pracujesz z produktem doskonale opracowanym. Ty masz sprzedać – reszta uruchamia domino zlecenia i finalnie zadowolenia klientów! Dzwonisz, piszesz na grupie w razie pytań, zaraz odpowiedź. Wynagrodzenie na czas, prowizje bardzo adekwatne do zaangażowania. BARDZO Co miesiąc mamy spotkanie podsumowujące w Copernicusie w Toruniu, dzwoń do głównego biura o termin. Tam wszystko zobaczysz i usłyszysz od ludzi. Zajrzyj na fb i insta – jest mega. Nie zastanawiaj się, bierz znajomych i zacznij działać!

Styczeń 2021

Jeśli chodzi o pracę to jak narazie jestem zadowolony. Uczciwie postawione warunki pracy. Faktem jest to, że trzeba pracować na wynik ale nic za darmo! Nie jest łatwa praca jak ktoś nie lubi pracy z klientem to się nie nadaje ale opłacalna.

Wrzesień 2021

Dziękujemy firmie Krajowy Projekt Energetyczny za wykonanie dla nas instalacji fotowoltaicznej – profesjonalny montaż oraz dbałość o detale. W szczególności dziękujemy Dawidowi Dalke za profesjonalną obsługę i opiekę nad inwestycją. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

OPINIE

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS NASI  KLIENCI

Telefon
Wiadomość