Pompy Ciepła
Białystok

W obliczu rosnących cen węgla wiele osób stara się wykorzystywać odnawialne źródła energii. Dobrym rozwiązaniem są pompy ciepła Białystok, które są ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych pieców oraz ogrzewania gazowego. Te urządzenia pracują dzięki energii elektrycznej, która również może być pozyskiwana w sposób nieszkodliwy dla środowiska, jeśli postawią Państwo na fotowoltaikę. Pompy ciepła to również bardzo wygodna innowacja, która pozwala na rezygnację z kotłowni, a nawet komina. Ciepło w mieszkaniu mogą Państwo regulować za pomocą aplikacji w smartfonie lub tablecie. Jeśli chcą Państwo poznać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu. Dojedziemy do każdego w miejsca w województwie podlaskim i innych częściach Polski.

Krajowy Projekt Energetyczny

Postaw na pompy ciepła w Białymstoku z Krajowym Projektem Energetycznym

Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo, serwis oraz montaż pomp ciepła na terenie Białegostoku i innych miast. Przed dokonaniem wyceny, nasi pracownicy wykonają audyt i ocenią, jaka moc urządzeń będzie najbardziej optymalna w przypadku Państwa gospodarstwa domowego. Dobrze dobrana instalacja wytwarza tylko tyle ciepła, żeby wystarczyło na ogrzanie całego budynku – nie będzie więc pobierała zbyt wiele prądu. Z drugiej strony nie warto też przesadnie oszczędzać. Zbyt mała moc urządzeń może powodować, że zimą konieczne będzie posiłkowanie się mniej ekologicznymi formami ogrzewania. W tej kwestii warto zaufać więc specjaliście. Jeśli zdecydują się Państwo na pompy ciepła w Białymstoku, cennik ustalimy indywidualnie do potrzeb i metrażu budynku.

Choć pompy ciepła nie są tanie, inwestycja ta szybko się zwróci. Mogą Państwo również złożyć wniosek o dofinansowanie. Jak to zrobić? Prosimy zgłosić się do nas. Nie tylko doradzimy, jaka forma dotacji będzie najbardziej opłacalna, ale również pomożemy załatwić wszelkie formalności.

Jak jeszcze bardziej zaoszczędzić dzięki pompom ciepła?

Powietrzne pompy ciepła pozwalają na wprowadzenie znaczących oszczędności w gospodarstwach domowych w Białymstoku. Wiedz jednak, że ogrzewanie (lub ochładzanie) pomieszczeń może być jeszcze tańsze, a nawet darmowe. Świetną metodą inwestycji, która sprawdzi się w tym przypadku, jest fotowoltaika z Torunia. Wystarczy tylko zamontować panele słoneczne, które będą zasilać pompy ciepła energią pochodzącą wprost z promieni słonecznych. Ponieważ w letnich miesiącach instalacje fotowoltaiczne wytwarzają o wiele więcej prądu niż jest to konieczne, warto zachować nadwyżkę do ogrzewania budynku za pomocą pomp ciepła.

Jeśli chcą Państwo cieszyć się darmowym prądem i zarazem darmowym ogrzewaniem, polecamy zwrócić się do nas. Nasza firma specjalizuje się nie tylko w montażu pomp ciepła, ale także instalacji fotowoltaicznych. Dojedziemy do każdego miejsca w Białymstoku i pomożemy wybrać najbardziej odpowiednie urządzenia.

Pompy ciepła Białystok – dla kogo?

Choć na montaż pompy ciepła decydują się przede wszystkim właściciele domów jednorodzinnych w Białymstoku, jest to również świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw. Urządzenie pomoże ogrzać wszystkie pomieszczenia biurowe oraz hale produkcyjne. Jest to również sposób na ocieplenie wizerunku marki, ponieważ konsumenci dużo chętniej wybierają usługi firm, które dbają o środowisko naturalne. Montaż pomp ciepła warto rozważyć już na etapie projektowania budynku, lecz najczęściej nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamontować instalację w stojącym już domu czy biurowcu.

Białystok nie jest oczywiście jedynym miastem, w którym świadczymy nasze usługi. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość