Pompy Ciepła
Łódź

Coraz więcej osób skarży się na coraz wyższe koszty ogrzewania. W takich przypadkach warto zainwestować w pompy ciepła Łódź. Ceny węgla i innych surowców nieodnawialnych faktycznie stale rosną i trudno się spodziewać, że mogłoby się to zmienić w najbliższym czasie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w odnawialne źródła energii. Pompy ciepła wykorzystują energię elektryczną, więc koszt ogrzewania domu będzie zdecydowanie niższy (zwłaszcza jeśli pozyskują Państwo prąd dzięki fotowoltaice). W dodatku rozwiązanie to jest całkowicie nieinwazyjne dla środowiska naturalnego, ponieważ urządzenia nie wydzielają szkodliwych oparów do atmosfery. Jeśli są Państwo zainteresowani montażem pomp ciepła, zapraszamy do kontaktu. Dojedziemy do każdego wskazanego przez Państwo miejsca w Łodzi i dokonamy wyceny.

Krajowy Projekt Energetyczny

Czy pompy ciepła w Łodzi się opłacają?

Niektóre osoby, które rozważają inwestycje w pompy ciepła w Łodzi, wskazują, że ceny tych urządzeń są dość wysokie. Faktycznie nie jest to tania innowacja, jednak koszt montażu zwróci się już po kilku latach. Żywotność urządzeń to średnio 15-20 lat (wiele urządzeń działa bez żadnych awarii nawet przez 25 lat), więc jest to opłacalna inwestycja na długi okres. W dodatku możesz uzyskać dofinansowanie na pompy ciepła. Jak złożyć wniosek i jakie wymogi obowiązują w województwie łódzkim? Polecamy zgłosić się do naszych pracowników. Nie tylko doradzą, jaka forma dotacji będzie najbardziej opłacalna, ale także pomogą wypełnić wszystkie formalności.

Wybór tych urządzeń to bardzo opłacalna inwestycja, która pomoże zaoszczędzić na ogrzewaniu (i chłodzeniu) pomieszczeń, a także zadbać o środowisko. Nie są to jednak jedyne zalety serwisu pomp ciepła w Łodzi. Opinie zadowolonych klientów wskazują, że ta innowacja jest także bardzo wygodna. Nasze urządzenia są całkowicie bezobsługowe — do regulacji ciepła wystarczy aplikacja w smartfonie czy tablecie. Wybierając powietrzne pompy ciepła z montażem w Łodzi, mogą Państwo zupełnie zrezygnować z wydzielonego pomieszczenia na kotłownię, a nawet z komina.

Pompy ciepła Łódzkie – jakie są korzyści?

Wykorzystanie pomp ciepła powietrze-woda z montażem w Łodzi może być jeszcze bardziej opłacalne, jeśli będą Państwo wykorzystywali darmową energię elektryczną. Takie rozwiązanie jest możliwe, dzięki wykorzystaniu paneli solarnych, które są zasilane przez promienie słoneczne. Fotowoltaika z Torunia pomoże zasilić za darmo pompy ciepła, więc ogrzewanie mieszkania będzie generowało jeszcze mniej kosztów. Jak wprowadzić taką innowację? Najlepiej zamontować obie instalacje jednocześnie, żeby mogły działać jeszcze skuteczniej. Nasza firma zajmuje się zarówno montażem pomp ciepła, jak i instalacji fotowoltaicznych. Polecamy zgłosić się do nas, a nasi specjaliści przyjadą do wskazanego przez Państwa punktu w Łodzi i dokonają audytu.

Pompy ciepła Łódź — dla kogo?

Wielu mieszkańców Łodzi, którzy planują budowę domu jednorodzinnego, decyduje się na pompy ciepła. Taką inwestycję rzeczywiście najlepiej wprowadzić już na etapie projektowania nieruchomości — wtedy montaż będzie najłatwiejszy. Zazwyczaj nie ma także żadnych przeszkód, żeby wprowadzić takie instalacje w już stojącym budynku. W razie wątpliwości jesteśmy otwarci na wszystkie wątpliwości z Państwa strony.

Montaż pomp ciepła polecamy także wszystkim właścicielom przedsiębiorstw z Łodzi. Utrzymanie pomieszczeń biurowych oraz hal produkcyjnych generuje duże koszta — zarówno zimą, gdy konieczne jest ogrzewanie, jak i latem, kiedy trzeba obniżyć temperaturę w budynku. Dlatego pompy ciepła będą opłacalną inwestycją, która pomoże nie tylko obniżyć rachunki za media, ale także ocieplić wizerunek marki.

Nasze usługi świadczymy nie tylko w Łodzi, ale także w innych miastach w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość