Pompy Ciepła
Olsztyn

Montaż pomp ciepła Olsztyn

W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii. Warto postawić na pompy ciepła Olsztyn, które pozwalają zupełnie zrezygnować z ogrzewania budynków przy pomocy węgla. Urządzenia te mogą także chłodzić pomieszczenia w letnie dni, a także służyć do podnoszenia temperatury wody. Są przy tym zupełnie nieinwazyjne dla środowiska — działają dzięki energii elektrycznej, która także może pochodzić z odnawialnych źródeł energii. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów dotyczących pomp ciepła, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przyjadą do każdego punktu w województwie warmińsko-mazurskim w celu wykonania audytu.

Jakie korzyści daje montaż pomp ciepła Olsztyn?

Wiele osób zastanawia się, czy pompy ciepła warmińsko-mazurskie są rzeczywiście korzystną inwestycją. Cena tych urządzeń jest faktycznie niemała, jednak ich koszt szybko się zwróci. Oszczędności będą widoczne już po kilku latach. Żywotność urządzeń to ok. 15-25 lat, więc jest to rozsądna inwestycja na długi czas. W dodatku na montaż pomp ciepła Olsztyn można uzyskać dofinansowanie. Jak złożyć wniosek? Polecamy zgłosić się do nas. Nasi specjaliści doradzą Państwu, jaka forma dotacji będzie najkorzystniejsza i pomogą załatwić wszelkie formalności.

Montując powietrzne pompy ciepła Olsztyn, zawsze dobieramy moc urządzeń do metrażu budynki i potrzeb. Dzięki temu urządzenie pobiera dokładnie tyle energii, ile jest niezbędne do ogrzania (bądź ochłodzenia) wszystkich pomieszczeń. Ważne jest przy tym, by nie oszczędzać na pojemności i rodzaju urządzeń. Pompa powietrzna cieplna o zbyt słabej mocy nie zaspokoi w pełni potrzeb całego budynku, więc zimą zapewne będzie konieczne „dogrzewanie” domu przy pomocy tradycyjnych źródeł energii. Warto więc zaufać specjaliście, który przyjedzie do Olsztyna i oszacuje, jaki typ urządzenia będzie najlepiej dobrany do Państwa potrzeb.

Montaż pomp ciepła Olsztyn – dlaczego warto?

Konsumenci w całej Polsce coraz częściej rezygnują z posiadania pieca węglowego. Dlaczego? Przede wszystkim jest to nieekologiczne rozwiązanie, które prowadzi do emisji szkodliwych gazów. Palenie w piecu jest także po prostu uciążliwe. Wiąże się również z koniecznością wydzielenia osobnego pomieszczenia do przechowywania węgla.

Tymczasem pompy ciepła są przyjazne dla środowiska i w dodatku zupełnie bezobsługowe. Choć koszt ich wprowadzenia nie jest niski, inwestycja szybko się zwróci, a Ty uniezależnisz się od stale rosnących cen węgla.

Połączenie pomp ciepła i fotowoltaiki — sposób na dodatkowe oszczędności

Pompy ciepła dają możliwość tańszego i bardziej ekologicznego ogrzewania lub ochładzania budynku. Mamy jednak sposób, żeby jeszcze bardziej zmniejszyć wydatki, a nawet ograniczyć je do minimum. Metodą tą jest fotowoltaika Toruń, która zyskuje coraz więcej zwolenników w całej Polsce. Dzięki panelom solarnym możesz pobierać darmową energię elektryczną wprost z promieni słonecznych. Ponieważ dzięki fotowoltaice w miesiącach letnich produkujesz zdecydowanie więcej prądu, niż potrzebujesz, nadwyżkę możesz zachować na zasilanie pomp ciepła zimą. W ten sposób znacznie zaoszczędzisz na rachunkach, a nawet możesz uzyskać ogrzewanie za darmo.

Jak połączyć pracę paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła? Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przyjadą do wskazanego przez Państwa punktu w Olsztynie i dokonają audytu oraz wstępnej wyceny. Zajmiemy się także montażem zarówno instalacji fotowoltaicznych, jak i pomp ciepła.

Pompy ciepła Warmińsko Mazurskie – kiedy są korzystną inwestycją?

Olsztyn pompy ciepła są świetnym wyborem dla osób, które planują budowę domu. To właśnie na etapie projektowania budynku najłatwiej zaplanować taką instalację. Nasze urządzenia możesz wprowadzić również w już stojących domach, choć będzie to wymagało dokładniejszego audytu ze strony naszych specjalistów.

Olsztyn nie jest oczywiście jedynym miastem, w którym świadczymy nasze usługi. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Jesteśmy otwarci na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu!

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość