Pompy Ciepła
Szczecin

Jeśli planują Państwo wprowadzić znaczne oszczędności w swoim gospodarstwie domowym, polecamy pompy ciepła Szczecin. Średnia żywotność takiego urządzenia to około 15-20 lat (a wiele pomp ciepła pracuje nawet 25 lat bez żadnych usterek), więc jest to inwestycja na długie lata. Instalacja jest alternatywą dla mało opłacalnego i szkodliwego dla otoczenia ogrzewania węglem, czy gazem lub drewnem. Powietrzne pompy ciepła Szczecin są zasilane energią elektryczną, więc są zupełnie nieinwazyjne dla środowiska. Zapraszamy do kontaktu. Dojedziemy do wskazanego przez Państwa punktu w Szczecinie lub innym mieście i doradzimy, jaki rodzaj urządzeń będzie najkorzystniejszy.

Pompy ciepła Szczecin – czy to się opłaca?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje montaż pompy ciepła Szczecin. Ceny samych urządzeń rzeczywiście nie są niskie, jednak inwestycja zwróci się już po kilku latach. Mogą Państwo otrzymać także dofinansowanie na pompy ciepła zachodniopomorskie. Jak wyglądają procedury? Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą Państwu, jakie dotacje będą najbardziej opłacalne i pomogą załatwić wszelkie formalności.

Jeśli zdecydują się Państwo na pompy ciepła w Szczecinie, ceny węgla i gazu, które rosną z sezonu na sezon, nie będą miały żadnego wpływu na Państwa budżet. Montaż takich urządzeń to jednak nie tylko duża oszczędność. Dzięki odejściu od tradycyjnego pieca węglowego będą Państwo mogli zrezygnować z wydzielonego pomieszczenia do przechowywania opału. Komin również nie będzie potrzebny. Pompy ciepła nie powodują wydzielania szkodliwych oparów i nie wydają uciążliwych dźwięków — w innych pomieszczeniach najczęściej w ogóle nie słychać ich pracy.

Fotowoltaika stała się w ostatnich latach bardzo popularna. Konsumenci z całej Polski docenili, jak bardzo odciążyła ich domowy budżet, pozwalając na darmowe pozyskiwanie prądu. Często zdarza się, że panele słoneczne pozyskują więcej energii niż jest to konieczne dla zaspokojenia bieżących potrzeb. W takiej sytuacji warto wykorzystać tę nadwyżkę do ogrzewania lub chłodzenia domu. Połączenie instalacji fotowoltaicznych z powietrzną pompą ciepła przynosi widoczne oszczędności wielu mieszkańcom Szczecina i innych miejscowości. Dzięki synergii tych dwóch urządzeń można zminimalizować koszty mediów, a w wielu przypadkach nawet ogrzewać dom za darmo.

Jak wprowadzić taką innowację? Najlepiej przeprowadzić jednocześnie montaż pomp ciepła i paneli słonecznych. W ten sposób można dokładniej oszacować zapotrzebowanie na energię elektryczną, dzięki czemu łatwiej dobrać odpowiednią moc i liczbę instalacji fotowoltaicznych. W takiej sytuacji polecamy zgłosić się do nas. Nasza firma zajmuje się zarówno montażem pomp ciepła, jak również paneli solarnych. Dojedziemy do każdego punktu w Szczecinie i ocenimy, jaki rodzaj urządzeń przyniesie najwięcej korzyści.

Piec węglowy czy pompy ciepła Szczecin – ceny i efektywność

Zrezygnowanie z pieca węglowego na rzecz pompy ciepła to decyzja korzystna zarówno dla środowiska, jak i dla domowego budżetu. Piec węglowy emituje znaczne ilości dwutlenku węgla i innych szkodliwych związków, przyczyniając się do zanieczyszczenia powietrza i globalnego ocieplenia. Pompy ciepła, w przeciwieństwie do tradycyjnych pieców, wykorzystują naturalne źródła energii do ogrzewania domu, co znacząco obniża emisję gazów cieplarnianych. Co więcej, pompy ciepła są bardziej efektywne energetycznie, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Inwestując w pompę ciepła, dbamy więc o zdrowsze powietrze, chronimy planetę przed negatywnym wpływem zmian klimatu i oszczędzamy pieniądze.

 

 

Kiedy warto wprowadzić pompy ciepła w Szczecinie?

Niektórzy uważają, że pompy ciepła są odpowiednie tylko dla tych mieszkańców Szczecina, którzy dopiero planują budowę domu. Rzeczywiście wdrożenie takiej instalacji jest najwygodniejsze na etapie wczesnego projektowania budynku. Nie oznacza to jednak, że pomp ciepła nie można wprowadzić w już stojących domach jednorodzinnych. Nasi specjaliści dokonają audytu i ocenią, jak wdrożyć tę innowację w Państwa wnętrzach. W większości budynków takie urządzenia można wprowadzić bez większych przeszkód. W pozostałych przypadkach pracownik może zasugerować wprowadzenie ogrzewania hybrydowego.

Świadczymy nie tylko montaż pomp ciepła Szczecin. Oferujemy usługi także dla klientów z innych części Polski. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość