Pompy Ciepła
Toruń

Montaż pomp ciepła Toruń

Podwyżka cen mediów sprawiła, że coraz więcej osób szuka nowych oszczędności. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się pompy ciepła Toruń. Jest to nowoczesna innowacja, która pozwala ogrzać wodę do celów sanitarnych oraz podnieść lub obniżyć temperaturę w budynku. To rozwiązanie jest lepszą i bardziej opłacalną alternatywą dla tradycyjnych pieców węglowych oraz piecyków gazowych. Pompy ciepła są w dodatku całkowicie bezobsługowe — mogą więc Państwo zrezygnować z komina czy specjalnego pomieszczenia do przechowywania opału. Urządzenia te wykorzystują wyłącznie energię elektryczną. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu. Weźmiemy na siebie montaż pomp ciepła w mieście Toruń.

Krajowy Projekt Energetyczny

Powietrzne pompy ciepła Toruń — czy to się opłaca?

Obecnie coraz więcej osób ma świadomość zagrożeń płynących z nieracjonalnego wykorzystywania zasobów nieodnawialnych. Pokłady węgla, który jest najpopularniejszym rodzajem opału w Polsce, nie są niestety nieograniczone. Wykorzystywanie tradycyjnych pieców przynosi również wiele szkody dla środowiska naturalnego i przyczynia się do zmian klimatycznych. Dlatego właśnie w mieście Toruń pompy ciepła cieszą się taką popularnością. Urządzenie to nie przyczynia się do zwiększania śladu węglowego, więc jest o wiele przyjaźniejsze dla środowiska.

Serwis pomp ciepła Toruń to także duża ulga dla portfela. Choć koszt urządzeń nie jest niski, inwestycja ta szybko się zwróci. Żywotność instalacji to mniej więcej 15-20 lat, a w wielu przypadkach jedno urządzenie działa bez zarzutu przez nawet 25 lat. Jest to więc rozwiązanie na długie lata, które przyniesie wymierne korzyści dla każdego gospodarstwa domowego.

Jak uzyskać dofinansowanie na pompy ciepła w Toruniu?

Pompy ciepła to nie tylko znaczna ulga dla portfela, lecz także dla środowiska naturalnego. Z tego powodu inwestycje są wspierane przez państwo. Nie trzeba ponosić wszystkich kosztów zakupu urządzeń i montażu. Można otrzymać dofinansowanie. W jaki sposób?

W pierwszej kolejności należy sprawdzić, jakie programy są aktualnie dostępne i czy spełniają Państwo wymogi. Jeśli tak, należy przygotować wymagane dokumenty i ewentualnie uzyskać pozwolenia, a następnie złożyć je w stosownym urzędzie. Czas rozpatrywania wniosku różni się w zależności od programu i kompletności zebranych dokumentów.

Nie muszą Państwo zajmować tym samodzielnie. Chętnie doradzimy, jakie dotacje będą najbardziej opłacalne w konkretnym przypadku. Pomożemy także zgromadzić wymagane dokumenty i przeprowadzimy Państwa przez wszystkie formalności.

Jak wprowadzić jeszcze większe oszczędności?

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się fotowoltaika. Nic w tym dziwnego — rozwiązanie to pozwala pobierać energię elektryczną za darmo dzięki promieniom słonecznym. Uzyskany prąd może posłużyć do zasilania pomp ciepła, dzięki czemu wprowadzą Państwo jeszcze większe oszczędności. Dzięki synergii tych dwóch urządzeń można uzyskać jednocześnie darmowy prąd i ogrzewanie. Jak wprowadzić ten plan w życie? Prosimy skontaktować się z nami. Krajowy Projekt Energetyczny specjalizuje się zarówno w montażu powietrznych pomp ciepła, jak również paneli fotowoltaicznych. Przyjedziemy do wskazanego przez Państwa punktu w Toruniu lub innym mieście i oszacujemy, jaka ilość i pojemność urządzeń będzie najbardziej optymalna. Dokonamy również wyceny i pomożemy załatwić wszelkie formalności w celu uzyskania dofinansowania.

Kiedy warto zdecydować się na pompy ciepła kujawsko-pomorskie?

Pompy ciepła w województwie kujawsko-pomorskim wybierają również osoby, które dopiero rozpoczynają budowę domu. Decyzję o zamontowaniu tych urządzeń warto podjąć jeszcze przed rozpoczęciem projektowania budynku — wtedy rozplanowanie instalacji będzie najłatwiejsze. Nie znaczy to oczywiście, że nie ma możliwości zamontowania pomp ciepła w już postawionych budynkach. W większości domów jednorodzinnych jest możliwość wdrożenia takiej instalacji, a nawet można wykorzystać grzejniki, które już znajdują się w budynku. Polecamy zadzwonić do nas i umówić się na audyt i wstępne oszacowanie kosztów. Jeśli architektura budynku nie pozwala na całkowite przejście na energię odnawialną, nasz specjalista może zaproponować formę ogrzewania hybrydowego, która również przyniesie znaczące oszczędności.

Powietrzne pompy ciepła Toruń są również opłacalną inwestycją dla właścicieli przedsiębiorstw. Wybór tej formy ogrzewania nie tylko umożliwia zaoszczędzenie na rachunkach, lecz również pomaga ocieplić wizerunek firmy, która dba o środowisko naturalne.

Krajowy Projekt Energetyczny działa w Toruniu, jednak nie jest to jedyne miasto, w którym świadczymy nasze usługi. Oferujemy doradztwo i montaż na terenie całej Polski. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszamy do kontaktu.

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość