Pompy
Ciepła

POMPA CIEPŁA – KOSZT MONTAŻU

Coraz więcej właścicieli firm i domów jednorodzinnych decyduje się na pompy ciepła, ceny których są niskie w stosunku do korzyści. Jest to alternatywa do tradycyjnych sposobów ogrzewania budynków, które są mało wydajne i powodują zwiększanie śladu węglowego. Jeśli chcesz wprowadzić oszczędności do swojego gospodarstwa domowego, a przy tym zadbać o dobro środowiska, zgłoś się do nas! Zajmiemy się doradztwem, wyceną i serwisem pomp ciepła.

Krajowy Projekt Energetyczny

Jak działają powietrzne pompy ciepła?

Wiele osób zastanawia się, jak działa pompa ciepła, co to jest i czy taka forma inwestycji się opłaca. Te urządzenia wykorzystują efekt Joule’a Thomsona, przenosząc ciepło od chłodnej przestrzeni do cieplejszej. Mówiąc prostszym językiem, czerpią ciepło z otoczenia i wywołują przepływ ciepła przeciwny do naturalnego. Powietrzne pompy ciepła składają się z trzech części:

  • system źródła ciepła,
  • pompa ciepła,
  • system dystrybucji i przechowywania ciepła.

Jeszcze kilka lat temu koszt montażu pompy ciepła był bardzo wysoki i nie każdy mógł sobie pozwolić na taką inwestycję. Obecnie ta forma uzyskiwania ciepła cieszy się dużą popularnością, a jej ceny znacząco spadły. Skontaktuj się z nami, a my dostosujemy cennik do Twoich potrzeb. W tym celu nasi specjaliści wykonają niezbędne pomiary i zadecydują, jaka moc urządzenia będzie najbardziej odpowiednia.

Postaw na pompy ciepła z Krajowym Projektem Energetycznym

Montaż pomp ciepła daje możliwość wprowadzenia oszczędności w zgodzie z naturą. Możesz jednak uzyskiwać ciepło nie tylko w niższej cenie, lecz także — z darmo. Taką możliwość da Ci fotowoltaika w Toruniu, którą również mamy w ofercie. Skontaktuj się z nami, a my założymy pompy ciepła oraz panele słoneczne na Twoim dachu. Jest to również świetne rozwiązanie dla firm — dzięki niemu zupełnie uniezależnisz się od elektrowni i centralnego ogrzewania.

Krajowemu Projektowi Energetycznemu zaufali już klienci z całej Polski. Z naszymi usługami dojedziemy do dowolnego miejsca w kraju. Mamy w ofercie między innymi:

Zapraszamy do kontaktu. Zamontujemy dla ciebie pompę ciepła, a koszt ustalimy zgodnie z Twoimi potrzebami i metrażem Twojego lokalu.

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość