Instalacje fotowoltaiczne dla firm Szczecin

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM SZCZECIN

Podobnie jak w całej Polsce, fotowoltaika dla firm w mieście Szczecin zdobywa coraz większą popularność. Nic dziwnego — pomaga wprowadzić znaczne oszczędności, a sam montaż paneli solarnych zwraca się po mniej więcej sześciu latach. Ponieważ koszt instalacji fotowoltaicznych nie jest niski, warto wybrać urządzenia jak najlepszej jakości. Nasza firma oferuje panele wyłącznie od sprawdzonych producentów. Skontaktuj się z nami, a my dojedziemy do każdego punktu w Szczecinie i okolicach.

Krajowy Projekt Energetyczny

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM W SZCZECINIE – CZY WARTO?

Wielu przedsiębiorców niepokoi się podwyżkami cen prądu w elektrowniach. Takie zjawisko jest szczególnie niekorzystne dla właścicieli hal produkcyjnych, w których codziennie jest wykorzystywana duża ilość energii. Montaż instalacji fotowoltaicznej dla firm pozwoli Państwu zapomnieć o tym problemie. Fotowoltaika umożliwia darmowe pozyskiwanie prądu z Odnawialnych Źródeł Energii, w efekcie uniezależnią Państwo swoją firmę od podwyżek cen mediów w Szczecinie.

Dobrym rozwiązaniem jest również fotowoltaika dla firm i pompy ciepła. Dzięki synergii tych dwóch urządzeń będą Państwo mogli ogrzać lub schłodzić wszystkie pomieszczenia biurowe i produkcyjne za darmo i bez szkody dla środowiska.

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ KRAJOWEMU PROJEKTOWI ENERGETYCZNEMU?

Panele fotowoltaiczne to rozsądna inwestycja, jednak wielu przedsiębiorców nie wie, jak rozpocząć transformację energetyczną w swojej firmie. Nie są pewni, kiedy mogą otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki, jakie panele słoneczne powinni wybrać i jak wygląda sam montaż instalacji fotowoltaicznej. Na szczęście nie muszą się Państwo nad tym zastanawiać. Fotowoltaika z Torunia spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą ogniw fotowoltaicznych, lecz również ich montażem i serwisem. Doradzimy, jaki rodzaj paneli fotowoltaicznych dla firm będzie najbardziej odpowiedni dla Państwa przedsiębiorstwa w Szczecinie, a także pomożemy uzyskać dofinansowanie.

Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski, którym zaproponowaliśmy również takie usługi jak fotowoltaika dla domu z Torunia czy fotowoltaika dla rolnika z Torunia. Zapraszamy do kontaktu!

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość