Instalacje fotowoltaiczne
 Białystok

PANELE FOTOWOLTAICZNE BIAŁYSTOK

Wzrost cen prądu na Podlasiu sprawił, że fotowoltaika stała się bardzo popularna wśród mieszkańców miasta Białystok. Wiele osób decyduje się na tę inwestycję z troski o środowisko. Tradycyjne pozyskiwanie prądu pozostawia znaczny ślad węglowy, natomiast fotowoltaika jest nieinwazyjna dla przyrody. Inni martwią się, że opłaty mogą być w kolejnych latach jeszcze wyższe, a panele fotowoltaiczne sprawiają, że nie są zależni od elektrowni w Białymstoku. Wybór paneli słonecznych rzeczywiście pozwoli Państwu zadbać o środowisko i zyskać przy tym darmowe źródło energii. Nasza firma świadczy doradztwo i montaż na terenie całego Białegostoku. Ofertę przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Krajowy Projekt Energetyczny

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Krajowy Projekt Energetyczny to doświadczona firma, która pomogła już wielu przedsiębiorcom i klientom indywidualnym. Oferujemy panele od sprawdzonych producentów, np.:

 • Fronius,
 • Jinko,
 • Sofar Solar,
 • SMA,
 • Longi Solar,
 • EXE Solar,
 • REC,
 • SUNPOWER,
 • SunLink,
 • Trina,
 • JA Solar.
 • SHARP.

Dlaczego to takie ważne? Montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Białegostoku nie jest tani. Warto więc postawić na porządne urządzenia, które będą służyły przez wiele lat. Jesteśmy pewni jakości naszego serwisu, więc dajemy na niego aż trzydzieści lat gwarancji.

FOTOWOLTAIKA BIAŁYSTOK – NAJLEPSZA FORMA OSZCZĘDNOŚCI

Wiele osób uważa, że fotowoltaika jest droga. Rzeczywiście montaż nie jest tani, jednak można uzyskać dofinansowanie na panele w Białymstoku. Jak to zrobić? Wgłębianie się w listę wymogów i zasad może być uciążliwe, na szczęście nasi specjaliści świetnie znają się na rzeczy. Chętnie doradzą Państwu, którą formę dofinansowania wybrać i załatwią wszystkie formalności.

NIŻSZE RACHUNKI

FOTOWOLTAIKA W PRYWATNYCH GOSPODARSTWACH DOMOWYCH

Instalacje fotowoltaiczne widać już na wielu dachach w Białymstoku. Panele mogą jednak równie dobrze znajdować się na podestach w Państwa ogródkach. Nasi fachowcy doradzą, gdzie najlepiej ustawić urządzenia, żeby padało na nie jak najwięcej promieni słonecznych.

OBNIŻ PODATEK

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM W BIAŁYMSTOKU

Prowadzenie własnej działalności w Białymstoku wiąże się z dużymi kosztami, dlatego warto szukać różnych form oszczędności. Pierwszym krokiem jest rezygnacja z prądu z elektrowni i zastąpienie go fotowoltaiką. Choć koszt takiej inwestycji jest wysoki, zwróci się już po sześciu latach.

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA

Podwyżka cen prądu odbiła się także na gospodarstwach rolnych. Jeśli większość prac wykonują Państwo przy pomocy maszyn, warto zainteresować się odnawialnymi źródłami energii. Nasi specjaliści znajdą dla Państwa najkorzystniejszą ofertę. Zapraszamy do kontaktu!

Fotowoltaika w województwie podlaskim spotyka się z dużym zainteresowaniem. Podobnie jest w innych częściach Polski, więc w naszej ofercie znajduje się:

  Fotowoltaika Białystok – jak uzyskać dofinansowanie

  Panele fotowoltaiczne Białystok to rozsądny sposób, by wprowadzić oszczędności i zadbać o środowisko. Rozumiemy jednak, że zakup ogniw na własną rękę byłby obciążający dla domowego budżetu. Na szczęście możesz skorzystać z dofinansowania. Jak to zrobić? W pierwszej kolejności warto sprawdzić, jakie programy są aktualnie dostępne i zapoznać się z ich kryteriami i wymaganiami. Jeśli spełniają Państwo warunki, można przystąpić do zbierania dokumentów. Często jest konieczne uzyskanie stosownych pozwoleń i opinii. Kiedy wszystko jest już gotowe, należy złożyć wniosek do właściwego urzędu.

  Na szczęście nie muszą Państwo pozostawać z tym sami. W Krajowym Projekcie przeprowadzimy Państwa przez wszystkie formalności i doradzimy, jaki typ dofinansowania będzie najlepszy w danym przypadku.

  Panele fotowoltaiczne Białystok – gdzie można je zamontować?

  Osoby, których interesuje fotowoltaika Białystok, często zastanawiają się, gdzie można zamontować panele. Prawda jest taka, że można zainstalować je praktycznie na każdej posesji i konstrukcji dachowej – nawet na płaskim dachu lub na gruncie. Przed rozpoczęciem pracy przyjedziemy do Państwa i ocenimy, po jakiej stronie najlepiej zamontować ogniwa i dobierzemy ich liczbę oraz wymiary. Jeśli okaże się to bardziej opłacalne, zaproponujemy montaż paneli na gruncie.

  FOTOWOLTAIKA

  GWARANCJA

  12

  LAT NA FALOWNIK

  30

  LAT NA SPRAWNOŚĆ

  20

  LAT NA WADY UKRYTE

  10

  LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

  *w przypadku corocznych przeglądów instalacji

  FOTOWOLTAIKA

  INWESTYCJA KROK PO KROKU

  1

  KONSULTACJA, AUDYT

  Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

  2

  INDYWIDUALNY PROJEKT

  Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

  3

  MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

  Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

  4

  WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

  Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

  Telefon
  Wiadomość