FOTOWOLTAIKA
 ŁÓDŹ

FOTOWOLTAIKA W ŁODZI

Coraz więcej przedsiębiorców i osób prywatnych zauważa, ile oszczędności przynosi fotowoltaika. Wielu mieszkańców miasta Łódź docenia pozytywny wpływ tego rozwiązania na środowisko i ich własny budżet. Instalacje fotowoltaiczne rzeczywiście nie pozostawiają śladu węglowego oraz pozwalają uniezależnić się od elektrowni w Łodzi. Jeżeli zastanawiają się Państwo, czy warto zainwestować w panele słoneczne, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści dojadą do każdego punktu w Łodzi, doradzą jaki rodzaj i ile paneli wybrać oraz zajmą się wszystkimi formalnościami.

Krajowy Projekt Energetyczny

DLACZEGO WARTO POWIERZYĆ MONTAŻ FOTOWOLTAIKI KRAJOWEMU PROJEKTOWI ENERGETYCZNEMU?

Nasza firma fotowoltaiczna jest otwarta na świadczenie różnego typu usług związanych z odnawialnymi źródłami energii. Klientom z Łodzi oferujemy nie tylko instalację i doradztwo, ale także pomagamy uzyskać dofinansowanie na tę inwestycję. Świadczymy montaż paneli fotowoltaicznych sprawdzonych firm takich jak:

 • Fronius,
 • Jinko,
 • Sofar Solar,
 • SMA,
 • Longi Solar,
 • EXE Solar,
 • REC,
 • SUNPOWER,
 • SunLink,
 • Trina,
 • JA Solar,
 • SHARP.

Mamy pewność, że są to najlepsze urządzenia, więc dajemy na nie aż 30 lat gwarancji.

POSTAW NA FOTOWOLTAIKĘ W ŁODZI

Ze względu na rosnące ceny prądu wielu mieszkańców Łodzi decyduje się na fotowoltaikę. Koszt takiej inwestycji jest wysoki, jednak zwraca się po około sześciu latach. Jeżeli wybiorą państwo fotowoltaikę w Łodzi, dofinansowanie pokryje dużą część kosztów. Warto więc wybrać tę formę oszczędzania.

NIŻSZE RACHUNKI

FOTOWOLTAIKA DLA OSÓB PRYWATNYCH

Montaż fotowoltaiki to inwestycja, którą wybiera wielu klientów prywatnych w Łodzi. W czasie słonecznego lata systemy fotowoltaiczne pobierają zdecydowanie więcej energii, niż wymagają bieżące potrzeby. Nadwyżkę warto zachować na sezon jesienno-zimowy lub sprzedać do elektrowni w Łodzi.

OBNIŻ PODATEK

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

Jeśli prowadzą Państwo własny biznes, montaż instalacji fotowoltaicznych znacząco wpłynie na wizerunek firmy. Ochrona środowiska jest szczególnie ważna dla mieszkańców Łodzi, która jako miasto przemysłowe mierzy się ze znacznym zanieczyszczeniem powietrza.

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA

Współczesne gospodarstwa rolne są uzależnione od dostaw prądu. Jeśli burza czy wichura spowoduje przerwę w dostarczaniu energii, większość maszyn przestaje pracować. Żeby gospodarstwo mogło działać bez przerw, warto zainwestować w ogniwa fotowoltaiczne. Mogą Państwo ustawić urządzenia na nieużytkach pod Łodzią lub umieścić je na dachach budynków gospodarczych.

Łódź nie jest oczywiście jedynym miejscem, w którym skorzystają Państwo z naszych usług. W ofercie znajduje się między innymi:

  FOTOWOLTAIKA

  GWARANCJA

  12

  LAT NA FALOWNIK

  30

  LAT NA SPRAWNOŚĆ

  20

  LAT NA WADY UKRYTE

  10

  LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

  *w przypadku corocznych przeglądów instalacji

  FOTOWOLTAIKA

  INWESTYCJA KROK PO KROKU

  1

  KONSULTACJA, AUDYT

  Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

  2

  INDYWIDUALNY PROJEKT

  Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

  3

  MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

  Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

  4

  WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

  Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

  Telefon
  Wiadomość