Instalacje fotowoltaiczne
 Łódź

FOTOWOLTAIKA W ŁODZI

Coraz więcej przedsiębiorców i osób prywatnych zauważa, ile oszczędności przynosi fotowoltaika Łódź. Wielu mieszkańców miasta docenia pozytywny wpływ tego rozwiązania na środowisko i ich własny budżet. Instalacje fotowoltaiczne rzeczywiście nie pozostawiają śladu węglowego oraz pozwalają uniezależnić się od elektrowni. Jeżeli zastanawiają się Państwo, czy warto zainwestować w panele słoneczne w mieście Łódź, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści dojadą do każdego miejsca, doradzą jaki rodzaj i ile paneli wybrać oraz zajmą się wszystkimi formalnościami.

Krajowy Projekt Energetyczny

DLACZEGO WARTO POWIERZYĆ MONTAŻ FOTOWOLTAIKI KRAJOWEMU PROJEKTOWI ENERGETYCZNEMU?

Nasza firma fotowoltaiczna jest otwarta na świadczenie różnego typu usług związanych z odnawialnymi źródłami energii. Oferujemy nie tylko instalację i doradztwo, ale także pomagamy uzyskać dofinansowanie na tę inwestycję. Świadczymy montaż paneli fotowoltaicznych w mieście Łódź sprawdzonych firm takich jak:

 • Fronius,
 • Jinko,
 • Sofar Solar,
 • SMA,
 • Longi Solar,
 • EXE Solar,
 • REC,
 • SUNPOWER,
 • SunLink,
 • Trina,
 • JA Solar,
 • SHARP.

Mamy pewność, że są to najlepsze urządzenia, więc dajemy na nie aż 30 lat gwarancji.

POSTAW NA FOTOWOLTAIKĘ W ŁODZI

Ze względu na rosnące ceny prądu wiele osób decyduje się na instalacje fotowoltaiczne w mieście Łódź. Koszt takiej inwestycji jest wysoki, jednak zwraca się po około sześciu latach. Jeżeli wybiorą państwo fotowoltaikę Łódź, dofinansowanie pokryje dużą część kosztów. Warto więc wybrać tę formę oszczędzania.

NIŻSZE RACHUNKI

FOTOWOLTAIKA DLA OSÓB PRYWATNYCH

Montaż fotowoltaiki w mieście Łódź to inwestycja, którą wybiera wielu klientów prywatnych. W czasie słonecznego lata systemy fotowoltaiczne pobierają zdecydowanie więcej energii, niż wymagają bieżące potrzeby. Nadwyżkę warto zachować na sezon jesienno-zimowy lub sprzedać do elektrowni.

OBNIŻ PODATEK

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

Jeśli prowadzą Państwo własny biznes, instalacje fotowoltaiczne w mieście Łódź znacząco wpłynie na wizerunek firmy. Ochrona środowiska jest szczególnie ważna dla mieszkańców w Łodzi, która jako miasto przemysłowe mierzy się ze znacznym zanieczyszczeniem powietrza.

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA

Współczesne gospodarstwa rolne są uzależnione od dostaw prądu. Jeśli burza czy wichura spowoduje przerwę w dostarczaniu energii, większość maszyn przestaje pracować. Żeby gospodarstwo mogło działać bez przerw, warto zainwestować w ogniwa fotowoltaiczne w mieście Łódź. Mogą Państwo ustawić urządzenia na nieużytkach lub umieścić je na dachach budynków gospodarczych.

Łódź nie jest oczywiście jedynym miejscem, w którym skorzystają Państwo z naszych usług. W ofercie znajduje się między innymi:

Fotowoltaika Łódź – gdzie można zamontować panele?

Panele fotowoltaiczne Łódź warto zamontować w tej części posesji, na którą pada najwięcej światła słonecznego. Możliwe jest zainstalowanie ogniw nawet na dachach płaskich. Przed przystąpieniem do montażu przyjedziemy do Państwa i ocenimy, w którym miejscu najlepiej założyć panele. W czasie audytu może się okazać, że najbardziej opłaca się zainstalować fotowoltaikę na gruncie.

Panele fotowoltaiczne Łódź – jak uzyskać dotacje?

Fotowoltaika Łódź wzbudza duże zainteresowanie wśród klientów indywidualnych i właścicieli firm. Prawdą jest jednak, że koszt ogniw jest dość wysoki, co zniechęca wiele osób. Na szczęście nie musisz ponosić tych kosztów w całości. Na fotowoltaikę możesz uzyskać dofinansowanie. W jaki sposób? Na początku warto sprawdzić, jakie programy są aktualnie dostępne i czy spełniają Państwo wszystkie wymagania. Później należy zebrać wszystkie niezbędne dokumenty i złożyć je we właściwym urzędzie.

Nie muszą się jednak Państwo zniechęcać formalnościami. W Krajowym Projekcie przeprowadzimy Państwa przez cały proces uzyskania dofinansowania.

FOTOWOLTAIKA

GWARANCJA

12

LAT NA FALOWNIK

30

LAT NA SPRAWNOŚĆ

20

LAT NA WADY UKRYTE

10

LAT GWARANCJI INSTALATORSKIEJ

*w przypadku corocznych przeglądów instalacji

FOTOWOLTAIKA

INWESTYCJA KROK PO KROKU

1

KONSULTACJA, AUDYT

Nasi doradcy Techniczno-Handlowi dobierają odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Ustalają jej lokalizację oraz wybierają formę finansowania: abonament, gotówka lub leasing.

2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Po wykonanym audycie, nasz dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

3

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Po dostarczeniu elementów instalacji fotowoltaicznej na miejsce montażu, elektrownia zostaje wykonana przez ekipę monterską ze szczególną starannością oraz dokładnością.

4

WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną zapewniasz sobie Nielazeżność, a także oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o ochronę środowiska.

Telefon
Wiadomość